ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

J. Bahamboula

Forma numarası
14
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Kanada Premier Ligi

24Maç19 kez ilk 11
1.454Dakika
4Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.72
Gol + asist4
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.46

Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.8G22.08.26 · HFX Wanderers 1 - 0 Vancouver FC · Puan 7.85.7M31.08.26 · FC Pacific Greater Victoria 4 - 3 HFX Wanderers · Puan 5.76.0M07.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · Puan 6.08.3G12.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · Puan 8.37.7G20.09.26 · HFX Wanderers 4 - 1 Inter Toronto FC · Puan 7.76.5M26.09.26 · HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa · Puan 6.56.0B03.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · Puan 6.07.2B12.10.26 · HFX Wanderers 2 - 2 Cavalry FC · Puan 7.25.8M17.10.26 · Vancouver FC 2 - 1 HFX Wanderers · Puan 5.86.2M25.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Atletico Ottawa 6.2, Inter Toronto FC 5.9, Vancouver FC 7.8, FC Pacific Greater Victoria 5.7, Cavalry FC 6.0, FC Supra du Quebec 8.3, Inter Toronto FC 7.7, Atletico Ottawa 6.5, Forge FC 6.0, Cavalry FC 7.2, Vancouver FC 5.8, FC Supra du Quebec 6.2ort. 6.6108.08.26 · Atletico Ottawa 2 - 1 HFX Wanderers · 6.216.08.26 · Inter Toronto FC 4 - 3 HFX Wanderers · 5.922.08.26 · HFX Wanderers 1 - 0 Vancouver FC · 7.831.08.26 · FC Pacific Greater Victoria 4 - 3 HFX Wanderers · 5.707.09.26 · HFX Wanderers 1 - 3 Cavalry FC · 6.012.09.26 · FC Supra du Quebec 0 - 2 HFX Wanderers · 8.320.09.26 · HFX Wanderers 4 - 1 Inter Toronto FC · 7.726.09.26 · HFX Wanderers 0 - 1 Atletico Ottawa · 6.503.10.26 · Forge FC 3 - 3 HFX Wanderers · 6.012.10.26 · HFX Wanderers 2 - 2 Cavalry FC · 7.217.10.26 · Vancouver FC 2 - 1 HFX Wanderers · 5.825.10.26 · HFX Wanderers 3 - 4 FC Supra du Quebec · 6.26.28.3

90 dakika başına profil24 maç · 1.454 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.89, Kilit pas 0.89, Çalım 1.07, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 46%, Top kazanma 1.32, Aldırdığı faul 2.08Şut: 1.89Kilit pas: 0.89Çalım: 1.07Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 46%Top kazanma: 1.32Aldırdığı faul: 2.08Şut1.89Kilit pas0.89Çalım1.07Pas isabeti81%Kazanılan ikili46%Top kazanma1.32Aldırdığı faul2.08
90 dakika başına profil
Şut1.89
Kilit pas0.89
Çalım1.07
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili46%
Top kazanma1.32
Aldırdığı faul2.08
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 4, Asist 12026 · Gol: 42026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6117.05.26 · İlk 11: 66'07.06.26 · İlk 11: 72'11.06.26 · İlk 11: 25'27.06.26 · Sonradan: 1'06.07.26 · İlk 11: 65'18.07.26 · Sonradan: 20'25.07.26 · Sonradan: 13'03.08.26 · İlk 11: 51'08.08.26 · İlk 11: 80'16.08.26 · Sonradan: 33'22.08.26 · İlk 11: 89'31.08.26 · İlk 11: 89'07.09.26 · İlk 11: 79'12.09.26 · İlk 11: 88'20.09.26 · İlk 11: 80'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 69'12.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 25'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.454 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)21 (11)90 dk’da 1.89
  • Başarılı çalım8 / 26

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 0.89
  • Pas isabeti81%236 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele64 / 140
  • Aldırdığı faul2890 dk’da 2.08

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Kanada Premier LigiHFX Wanderers24411.45410
2025Kanada Premier LigiHFX Wanderers40026200
Toplam28411.71610

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım