ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
EibarDefans

Jair Amador Silos

Forma numarası
15
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

5Maç1 kez ilk 11
137Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.22
Gol + asist0
Maç başına dakika59
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.5G24.04.26 · Albacete Balompié 0 - 3 Eibar · Puan 7.55.8M02.05.26 · Eibar 2 - 4 Malaga CF · Puan 5.87.0G10.05.26 · CD Mirandes 0 - 1 Eibar · Puan 7.05.7M16.05.26 · Cultural Leonesa 2 - 1 Eibar · Puan 5.76.7M31.05.26 · CD Castellon 2 - 1 Eibar · Puan 6.76.2G30.08.26 · FC Andorra 0 - 1 Eibar · Puan 6.24.7G06.09.26 · Eibar 3 - 0 Granada · Puan 4.7–G19.09.26 · CD Eldense 1 - 2 Eibar–G03.10.26 · Albacete Balompié 1 - 3 Eibar6.2M24.10.26 · Córdoba CF 2 - 0 Eibar · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: UD Las Palmas 6.6, AD Ceuta FC 6.8, Real Valladolid 6.4, SD Huesca 7.3, Albacete Balompié 7.5, Malaga CF 5.8, CD Mirandes 7.0, Cultural Leonesa 5.7, CD Castellon 6.7, FC Andorra 6.2, Granada 4.7, Córdoba CF 6.2ort. 6.4129.03.26 · Eibar 3 - 1 UD Las Palmas · 6.605.04.26 · Eibar 3 - 0 AD Ceuta FC · 6.813.04.26 · Real Valladolid 0 - 0 Eibar · 6.419.04.26 · Eibar 2 - 1 SD Huesca · 7.324.04.26 · Albacete Balompié 0 - 3 Eibar · 7.502.05.26 · Eibar 2 - 4 Malaga CF · 5.810.05.26 · CD Mirandes 0 - 1 Eibar · 7.016.05.26 · Cultural Leonesa 2 - 1 Eibar · 5.731.05.26 · CD Castellon 2 - 1 Eibar · 6.730.08.26 · FC Andorra 0 - 1 Eibar · 6.206.09.26 · Eibar 3 - 0 Granada · 4.724.10.26 · Córdoba CF 2 - 0 Eibar · 6.26.27.5

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 32024 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6621.02.26 · İlk 11: 87'01.03.26 · Sonradan: 14'08.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 85'29.03.26 · İlk 11: 90'02.04.26 · Sonradan: 9'05.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'10.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · Sonradan: 22'06.09.26 · Sonradan: 31'19.09.26 · Sonradan: 8'03.10.26 · Sonradan: 10'24.10.26 · İlk 11: 66'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.405 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 1.00

Pas

  • Kilit pas4
  • Pas isabeti87%627 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele50 / 93
  • Aldırdığı faul1

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionEibar50013701
2025Segunda DivisionEibar21001.48050
2024Copa del ReyReal Zaragoza1109000
Segunda DivisionReal Zaragoza23221.65160
Toplam50323.358111

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım