ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Le MansOrta saha

Izhak Hammoudi

Forma numarası
4
Orta saha

Sezon 2025Coupe de France · Lig 2

10Maç2 kez ilk 11
227Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.16
Gol + asist0
Maç başına dakika23
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 10 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.1G31.10.25 · Le Mans 1 - 0 Nancy Lorraine · Puan 6.15.7B08.11.25 · Le Mans 0 - 0 Red Star FC · Puan 5.7–G21.11.25 · Pau FC 1 - 2 Le Mans–G05.12.25 · Le Mans 1 - 0 Amiens SC–G12.12.25 · Annecy FC 1 - 2 Le Mans6.7G19.12.25 · Périgny 1 - 2 Le Mans · Puan 6.7–B03.01.26 · Le Mans 0 - 0 AS Saint-Étienne6.1B11.01.26 · Le Mans 0 - 0 Nancy Lorraine · Puan 6.16.2M03.02.26 · Stade Reims 3 - 0 Le Mans · Puan 6.2–B28.02.26 · Red Star FC 0 - 0 Le Mans

Reyting trendiReytingli son 5 maç

Reyting trendi: Nancy Lorraine 6.1, Red Star FC 5.7, Périgny 6.7, Nancy Lorraine 6.1, Stade Reims 6.2ort. 6.1631.10.25 · Le Mans 1 - 0 Nancy Lorraine · 6.108.11.25 · Le Mans 0 - 0 Red Star FC · 5.719.12.25 · Périgny 1 - 2 Le Mans · 6.711.01.26 · Le Mans 0 - 0 Nancy Lorraine · 6.103.02.26 · Stade Reims 3 - 0 Le Mans · 6.26.26.7

Son maçları

  • Lig 2Red Star FC0Le Mans08' Sonradan
  • Coupe de FranceStade Reims3Le Mans045' İlk 116.2
  • Coupe de FranceLe Mans0Nancy Lorraine018' Sonradan6.1
  • Lig 2Le Mans0AS Saint-Étienne09' Sonradan
  • Coupe de FrancePérigny1Le Mans261' İlk 116.7
  • Lig 2Annecy FC1Le Mans2Sarı kart 112' Sonradan
  • Lig 2Le Mans1Amiens SC010' Sonradan
  • Lig 2Pau FC1Le Mans2Sarı kart 19' Sonradan
  • Lig 2Le Mans0Red Star FC025' Sonradan5.7
  • Lig 2Le Mans1Nancy Lorraine030' Sonradan6.1

Oynadığı dakikalarSon 10 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 10 maç, Maç başına dakika 2331.10.25 · Sonradan: 30'08.11.25 · Sonradan: 25'21.11.25 · Sonradan: 9'05.12.25 · Sonradan: 10'12.12.25 · Sonradan: 12'19.12.25 · İlk 11: 61'03.01.26 · Sonradan: 9'11.01.26 · Sonradan: 18'03.02.26 · İlk 11: 45'28.02.26 · Sonradan: 8'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 197 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım3 / 10

Pas

  • Pas isabeti52%63 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme9 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele18 / 41
  • Aldırdığı faul2

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Coupe de FranceLe Mans30012400
Lig 2Le Mans70010320
Toplam100022720

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım