ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Italo Moreira

Forma numarası
5
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

14Maç14 kez ilk 11
1.170Dakika
3Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.03
Gol + asist4
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.44

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2B18.04.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.26.6B12.07.26 · Jeju United FC 0 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 6.67.8G18.07.26 · Jeju United FC 2 - 1 Pohang Steelers · Puan 7.86.5B21.07.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gangwon FC · Puan 6.56.8G30.08.26 · Jeju United FC 3 - 1 Daejeon Citizen FC · Puan 6.85.8B05.09.26 · Jeju United FC 0 - 0 Ulsan Hyundai FC · Puan 5.87.4G09.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 7.49.6B12.09.26 · Bucheon FC 1995 2 - 2 Jeju United FC · Puan 9.67.2G20.09.26 · Gangwon FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 7.26.4M10.10.26 · Seoul 2 - 1 Jeju United FC · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Bucheon FC 1995 6.4, Pohang Steelers 6.1, Gimcheon Sangmu FC 6.2, Daejeon Citizen FC 6.6, Pohang Steelers 7.8, Gangwon FC 6.5, Daejeon Citizen FC 6.8, Ulsan Hyundai FC 5.8, Gwangju FC 7.4, Bucheon FC 1995 9.6, Gangwon FC 7.2, Seoul 6.4ort. 6.9004.04.26 · Jeju United FC 1 - 0 Bucheon FC 1995 · 6.411.04.26 · Pohang Steelers 0 - 2 Jeju United FC · 6.118.04.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 6.212.07.26 · Jeju United FC 0 - 0 Daejeon Citizen FC · 6.618.07.26 · Jeju United FC 2 - 1 Pohang Steelers · 7.821.07.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gangwon FC · 6.530.08.26 · Jeju United FC 3 - 1 Daejeon Citizen FC · 6.805.09.26 · Jeju United FC 0 - 0 Ulsan Hyundai FC · 5.809.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC · 7.412.09.26 · Bucheon FC 1995 2 - 2 Jeju United FC · 9.620.09.26 · Gangwon FC 0 - 1 Jeju United FC · 7.210.10.26 · Seoul 2 - 1 Jeju United FC · 6.46.49.6

90 dakika başına profil14 maç · 1.170 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.17, Kilit pas 0.55, Çalım 0.69, Pas isabeti 75%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 1.69, Aldırdığı faul 1.77Şut: 1.17Kilit pas: 0.55Çalım: 0.69Pas isabeti: 75%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 1.69Aldırdığı faul: 1.77Şut1.17Kilit pas0.55Çalım0.69Pas isabeti75%Kazanılan ikili53%Top kazanma1.69Aldırdığı faul1.77
90 dakika başına profil
Şut1.17
Kilit pas0.55
Çalım0.69
Pas isabeti75%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma1.69
Aldırdığı faul1.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 3, Asist 12026 · Gol: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8626.07.25 · İlk 11: 90'15.08.25 · İlk 11: 90'14.09.25 · İlk 11: 90'21.09.25 · İlk 11: 90'28.09.25 · İlk 11: 90'03.10.25 · İlk 11: 90'18.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 45'12.07.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 90'21.07.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'09.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 45'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.170 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.17
  • Başarılı çalım9 / 16

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 0.55
  • Pas isabeti75%469 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele84 / 159
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Jeju United FC14311.17030
2025K - Lig 1Jeju United FC12001.08030
2024K - Lig 1Jeju United FC100080620
Toplam36313.05680

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım