RAAL La LouviereOrta saha
Ismaila Coulibaly
- Forma numarası
- 48
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi
10Maç9 kez ilk 11
804Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.68
Gol + asist0
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0M09.08.26 · RSC Anderlecht 2 - 1 RAAL La Louviere · Puan 7.07.0M16.08.26 · RAAL La Louviere 1 - 2 Gent · Puan 7.06.7M21.08.26 · Standard Liege 2 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.77.2B29.08.26 · RAAL La Louviere 2 - 2 Mechelen · Puan 7.26.4M05.09.26 · Sint-Truiden 4 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.47.5G13.09.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Kortrijk · Puan 7.56.4M19.09.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 0 RAAL La Louviere · Puan 6.45.7M10.10.26 · RAAL La Louviere 1 - 4 Club Brugge · Puan 5.76.6G24.10.26 · RAAL La Louviere 3 - 0 Zulte Waregem · Puan 6.66.3M01.11.26 · Sporting de Charleroi 5 - 2 RAAL La Louviere · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.309 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.76 |
| Kilit pas | 1.44 |
| Çalım | 0.79 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.18 |
| Aldırdığı faul | 1.35 |
Son maçları
- Pro LigiSporting de Charleroi5RAAL La Louviere271' İlk 116.3
- Pro LigiRAAL La Louviere3Zulte Waregem077' İlk 116.6
- Pro LigiRAAL La Louviere1Club Brugge4Sarı kart 127' Sonradan5.7
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven2RAAL La Louviere0Sarı kart 190' İlk 116.4
- Pro LigiRAAL La Louviere3Kortrijk090' İlk 117.5
- Pro LigiSint-Truiden4RAAL La Louviere090' İlk 116.4
- Pro LigiRAAL La Louviere2Mechelen290' İlk 117.2
- Pro LigiStandard Liege2RAAL La Louviere090' İlk 116.7
- Pro LigiRAAL La Louviere1Gent290' İlk 117.0
- Pro LigiRSC Anderlecht2RAAL La Louviere189' İlk 117.0
- BundesligaFK Austria Wien0LASK Linz313' Sonradan
- BundesligaLASK Linz3Rapid Wien19' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.309 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (3)90 dk’da 1.76
- Başarılı çalım6 / 13
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.44
- Pas isabeti85%599 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme36 · 22
- Kazanılan ikili mücadele71 / 128
- Aldırdığı faul790 dk’da 1.35
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiRAAL La Louviere | 10 | 0 | 0 | 804 | 2 | 0 |
| 2025 | BundesligaLASK Linz | 21 | 0 | 0 | 1.091 | 7 | 0 |
| 2024 | AllsvenskanAIK | 10 | 2 | 1 | 692 | 3 | 1 |
| BundesligaLASK Linz | 13 | 2 | 1 | 917 | 4 | 0 | |
| Toplam | 54 | 4 | 2 | 3.504 | 16 | 1 | |
Kulüpler
- RAAL La LouviereŞu an#48
- LASK LinzŞu an#32
- AIKŞu an#8
- Sheffield UnitedŞu an#29
