ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Isaias Fretes

Uyruk
Paraguay
Forma numarası
13
Defans

Sezon 2026Primera Division

8Maç7 kez ilk 11
429Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 8 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist0
Maç başına dakika54
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 8 maçtan.

FormSon 8 maçın puanı ve sonucu

–M25.08.26 · Libertad 1 - 0 Sportivo San Lorenzo6.8M29.08.26 · Sportivo San Lorenzo 0 - 3 Nacional Asuncion · Puan 6.85.8M01.09.26 · Rubio Nu 3 - 1 Sportivo San Lorenzo · Puan 5.87.2B03.10.26 · Guarani 1 - 1 Sportivo San Lorenzo · Puan 7.27.2B10.10.26 · Sportivo San Lorenzo 1 - 1 Sportivo Trinidense · Puan 7.2–M26.10.26 · Sportivo San Lorenzo 1 - 3 Cerro Porteno6.6G01.11.26 · Sportivo San Lorenzo 2 - 1 Libertad · Puan 6.66.8G04.11.26 · Nacional Asuncion 0 - 2 Sportivo San Lorenzo · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 6 maç

Reyting trendi: Nacional Asuncion 6.8, Rubio Nu 5.8, Guarani 7.2, Sportivo Trinidense 7.2, Libertad 6.6, Nacional Asuncion 6.8ort. 6.7329.08.26 · Sportivo San Lorenzo 0 - 3 Nacional Asuncion · 6.801.09.26 · Rubio Nu 3 - 1 Sportivo San Lorenzo · 5.803.10.26 · Guarani 1 - 1 Sportivo San Lorenzo · 7.210.10.26 · Sportivo San Lorenzo 1 - 1 Sportivo Trinidense · 7.201.11.26 · Sportivo San Lorenzo 2 - 1 Libertad · 6.604.11.26 · Nacional Asuncion 0 - 2 Sportivo San Lorenzo · 6.86.87.2

90 dakika başına profil8 maç · 429 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.12, Kilit pas 1.34, Çalım 1.01, Pas isabeti 66%, Kazanılan ikili 59%, Top kazanma 3.57, Aldırdığı faul 1.12Şut: 1.12Kilit pas: 1.34Çalım: 1.01Pas isabeti: 66%Kazanılan ikili: 59%Top kazanma: 3.57Aldırdığı faul: 1.12Şut1.12Kilit pas1.34Çalım1.01Pas isabeti66%Kazanılan ikili59%Top kazanma3.57Aldırdığı faul1.12
90 dakika başına profil
Şut1.12
Kilit pas1.34
Çalım1.01
Pas isabeti66%
Kazanılan ikili59%
Top kazanma3.57
Aldırdığı faul1.12
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 8 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 8 maç, Maç başına dakika 5425.08.26 · İlk 11: 12'29.08.26 · İlk 11: 90'01.09.26 · İlk 11: 26'03.10.26 · Sonradan: 45'10.10.26 · İlk 11: 72'26.10.26 · İlk 11: 12'01.11.26 · İlk 11: 90'04.11.26 · İlk 11: 82'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 429 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.12
  • Başarılı çalım4 / 6

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.34
  • Pas isabeti66%160 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele23 / 39
  • Aldırdığı faul590 dk’da 1.12

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionSportivo San Lorenzo80042910
2025KupaSportivo San Lorenzo100–00
Toplam90042910

Kulüpler

Hakkında

Isaias Fretes, Sportivo San Lorenzo formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Uyruğu: Paraguay. 2026 sezonunda 8 maçta 429 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım