Zorya LuhanskForvet
I. Nesterenko
- Forma numarası
- 30
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier League
9Maç9 kez ilk 11
802Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.12
Gol + asist2
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.22
Sayılar arşivimizdeki 30 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M26.04.26 · FC Polissya Zhytomyr 3 - 1 FC Obolon-Brovar Kyiv · Puan 5.96.3G31.07.26 · Zorya Luhansk 2 - 0 FC Kolos Kovalivka · Puan 6.35.8M09.08.26 · Zorya Luhansk 1 - 3 Kryvbas Kryvyi Rih · Puan 5.85.8M31.08.26 · Zorya Luhansk 0 - 3 FC Kharkiv · Puan 5.86.0B06.09.26 · FC Veres Rivne 1 - 1 Zorya Luhansk · Puan 6.05.8M19.09.26 · Zorya Luhansk 0 - 2 Dinamo Kiev · Puan 5.87.2G12.10.26 · FC Leviy Bereg 1 - 3 Zorya Luhansk · Puan 7.26.2G17.10.26 · Zorya Luhansk 2 - 1 Chernomorets Odessa · Puan 6.26.0B24.10.26 · Shakhtar Donetsk 0 - 0 Zorya Luhansk · Puan 6.06.2G02.11.26 · Zorya Luhansk 1 - 0 Epicentr Kamianets-Podilskyi · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil18 maç · 1.284 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.22 |
| Kilit pas | 0.46 |
| Çalım | 0.49 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 30% |
| Top kazanma | 0.70 |
| Aldırdığı faul | 1.12 |
Son maçları
- Premier LeagueZorya Luhansk1Epicentr Kamianets-Podilskyi087' İlk 116.2
- Premier LeagueShakhtar Donetsk0Zorya Luhansk090' İlk 116.0
- Premier LeagueZorya Luhansk2Chernomorets Odessa187' İlk 116.2
- Premier LeagueFC Leviy Bereg1Zorya Luhansk3Gol 188' İlk 117.2
- Premier LeagueZorya Luhansk0Dinamo Kiev290' İlk 115.8
- Premier LeagueFC Veres Rivne1Zorya Luhansk190' İlk 116.0
- Premier LeagueZorya Luhansk0FC Kharkiv390' İlk 115.8
- Premier LeagueZorya Luhansk1Kryvbas Kryvyi Rih390' İlk 115.8
- Premier LeagueZorya Luhansk2FC Kolos Kovalivka0AAsist 190' İlk 116.3
- Premier LeagueFC Polissya Zhytomyr3FC Obolon-Brovar Kyiv134' Sonradan5.9
- Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv3Zorya Luhansk371' İlk 115.6
- Premier LeagueKarpaty Lviv4FC Obolon-Brovar Kyiv070' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.284 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.22
- Başarılı çalım7 / 12
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.46
- Pas isabeti81%108 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme4 · 6
- Kazanılan ikili mücadele33 / 110
- Aldırdığı faul1690 dk’da 1.12
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LeagueZorya Luhansk | 9 | 1 | 1 | 802 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LeagueFC Obolon-Brovar Kyiv | 13 | 0 | 1 | 628 | 0 | 0 |
| 2024 | Premier LeagueVorskla Poltava | 8 | 0 | 0 | 399 | 0 | 0 |
| Toplam | 30 | 1 | 2 | 1.829 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- Zorya LuhanskŞu an#30
- Vorskla PoltavaŞu an#30
- FC Obolon-Brovar KyivŞu an#40
