KRC GenkOrta saha
Ibrahima Bangoura
- Forma numarası
- 21
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi
6Maç6 kez ilk 11
469Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist1
Maç başına dakika73
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 76 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3B16.05.26 · Standard Liege 0 - 0 KRC Genk · Puan 6.36.6G23.05.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 KRC Genk · Puan 6.66.7B31.05.26 · Gent 1 - 1 KRC Genk · Puan 6.76.3M09.08.26 · Zulte Waregem 2 - 1 KRC Genk · Puan 6.36.6G15.08.26 · KRC Genk 3 - 2 KVC Westerlo · Puan 6.67.2B22.08.26 · Royal Antwerp 4 - 4 KRC Genk · Puan 7.26.7G28.08.26 · KRC Genk 4 - 0 SK Beveren · Puan 6.77.2B06.09.26 · RSC Anderlecht 0 - 0 KRC Genk · Puan 7.25.8B13.09.26 · KRC Genk 1 - 1 Gent · Puan 5.8–G25.10.26 · KRC Genk 2 - 1 Standard Liege
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.070 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.40 |
| Kilit pas | 1.34 |
| Çalım | 1.55 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 46% |
| Top kazanma | 5.14 |
| Aldırdığı faul | 1.45 |
Son maçları
- Pro LigiKRC Genk2Standard Liege14' Sonradan
- Pro LigiKRC Genk1Gent145' İlk 115.8
- Pro LigiRSC Anderlecht0KRC Genk079' İlk 117.2
- Pro LigiKRC Genk4SK Beveren090' İlk 116.7
- Pro LigiRoyal Antwerp4KRC Genk4AAsist 1Sarı kart 190' İlk 117.2
- Pro LigiKRC Genk3KVC Westerlo275' İlk 116.6
- Pro LigiZulte Waregem2KRC Genk190' İlk 116.3
- Pro LigiGent1KRC Genk1Sarı kart 1120' İlk 116.7
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven0KRC Genk290' İlk 116.6
- Pro LigiStandard Liege0KRC Genk045' İlk 116.3
- Pro LigiKRC Genk3KVC Westerlo088' İlk 117.0
- Pro LigiSporting de Charleroi2KRC Genk090' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.070 dk
Hücum
- Şut (isabetli)9 (5)90 dk’da 1.40
- Başarılı çalım12 / 15
Pas
- Kilit pas1190 dk’da 1.34
- Pas isabeti89%864 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme78 · 28
- Kazanılan ikili mücadele128 / 276
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.45
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiKRC Genk | 6 | 0 | 1 | 469 | 1 | 0 |
| 2025 | Challenger Pro LigiJong KRC Genk | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 |
| Pro LigiKRC Genk | 28 | 0 | 0 | 1.531 | 5 | 0 | |
| UEFA Avrupa LigiKRC Genk | 9 | 0 | 0 | 495 | 1 | 0 | |
| 2024 | Pro LigiKRC Genk | 31 | 0 | 0 | 1.653 | 5 | 1 |
| Toplam | 75 | 0 | 1 | 4.238 | 13 | 1 | |
Kulüpler
- KRC GenkŞu an#21
- Jong KRC GenkŞu an#21
