Ulsan Hyundai FCOrta saha
Hui-gyun Lee
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026K - Lig 1
16Maç11 kez ilk 11
817Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.35
Gol + asist0
Maç başına dakika39
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 39 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.7G10.05.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 0 Bucheon FC 1995 · Puan 6.76.6M17.05.26 · Gangwon FC 2 - 0 Ulsan Hyundai FC · Puan 6.66.0M11.07.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 3 Jeonbuk Motors · Puan 6.06.1M21.07.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 2 Incheon United FC · Puan 6.1–G02.08.26 · Ulsan Hyundai FC 3 - 1 FC Anyang6.1G29.08.26 · Ulsan Hyundai FC 3 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 6.16.1G08.09.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 0 Seoul · Puan 6.1–M11.10.26 · Gwangju FC 4 - 3 Ulsan Hyundai FC6.0B24.10.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 2 Pohang Steelers · Puan 6.07.2G01.11.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 1 Gangwon FC · Puan 7.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 827 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.96 |
| Kilit pas | 0.49 |
| Çalım | 1.61 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 2.36 |
| Aldırdığı faul | 1.62 |
Son maçları
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC2Gangwon FC156' İlk 117.2
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC2Pohang Steelers245' İlk 116.0
- K - Lig 1Gwangju FC4Ulsan Hyundai FC32' Sonradan
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC1Seoul045' İlk 116.1
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC3Gimcheon Sangmu FC158' İlk 116.1
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC3FC Anyang11' İlk 11
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC1Incheon United FC245' Sonradan6.1
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC1Jeonbuk Motors325' Sonradan6.0
- K - Lig 1Gangwon FC2Ulsan Hyundai FC045' Sonradan6.6
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC1Bucheon FC 1995070' İlk 116.7
- K - Lig 1Ulsan Hyundai FC1Daejeon Citizen FC445' Sonradan6.2
- K - Lig 1Incheon United FC1Ulsan Hyundai FC245' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 827 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (4)90 dk’da 0.96
- Başarılı çalım13 / 27
Pas
- Kilit pas290 dk’da 0.49
- Pas isabeti87%269 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 3
- Kazanılan ikili mücadele36 / 88
- Aldırdığı faul1190 dk’da 1.62
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | K - Lig 1Ulsan Hyundai FC | 16 | 1 | 0 | 817 | 1 | 0 |
| 2025 | FIFA Club World CupUlsan Hyundai FC | 2 | 0 | 0 | 27 | 0 | 0 |
| K - Lig 1Ulsan Hyundai FC | 9 | 0 | 0 | 196 | 1 | 0 | |
| 2024 | K - Lig 1Gwangju FC | 12 | 0 | 0 | 702 | 2 | 0 |
| Toplam | 39 | 1 | 0 | 1.742 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Ulsan Hyundai FCŞu an#8
- Gwangju FCŞu an#10
