ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Hirotaka Mita

Forma numarası
14
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Tayland Ligi

2Maç2 kez ilk 11
114Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.96
Gol + asist2
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 21 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.0M21.02.26 · Port FC 2 - 0 Nakhon Ratchasima FC · Puan 7.07.0M01.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 2 Prachuap FC · Puan 7.06.0M07.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 0 - 3 Buriram United · Puan 6.08.0B13.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 1 Chiangrai United FC · Puan 8.08.6G21.03.26 · Ayutthaya United FC 0 - 1 Nakhon Ratchasima FC · Puan 8.66.7B05.04.26 · Nakhon Ratchasima FC 0 - 0 Uthai Thani FC · Puan 6.76.7M18.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Nakhon Ratchasima FC · Puan 6.77.2M25.04.26 · BG Pathum United FC 1 - 0 Nakhon Ratchasima FC · Puan 7.26.3G12.09.26 · Sisaket United FC 0 - 1 Ayutthaya United FC · Puan 6.36.1M18.09.26 · Ayutthaya United FC 1 - 2 Uthai Thani FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Kanchanaburi Power FC 7.2, Lamphun Warrior FC 6.2, Port FC 7.0, Prachuap FC 7.0, Buriram United 6.0, Chiangrai United FC 8.0, Ayutthaya United FC 8.6, Uthai Thani FC 6.7, Muangthong United 6.7, BG Pathum United FC 7.2, Sisaket United FC 6.3, Uthai Thani FC 6.1ort. 6.9225.01.26 · Nakhon Ratchasima FC 3 - 0 Kanchanaburi Power FC · 7.201.02.26 · Nakhon Ratchasima FC 0 - 1 Lamphun Warrior FC · 6.221.02.26 · Port FC 2 - 0 Nakhon Ratchasima FC · 7.001.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 2 Prachuap FC · 7.007.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 0 - 3 Buriram United · 6.013.03.26 · Nakhon Ratchasima FC 1 - 1 Chiangrai United FC · 8.021.03.26 · Ayutthaya United FC 0 - 1 Nakhon Ratchasima FC · 8.605.04.26 · Nakhon Ratchasima FC 0 - 0 Uthai Thani FC · 6.718.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Nakhon Ratchasima FC · 6.725.04.26 · BG Pathum United FC 1 - 0 Nakhon Ratchasima FC · 7.212.09.26 · Sisaket United FC 0 - 1 Ayutthaya United FC · 6.318.09.26 · Ayutthaya United FC 1 - 2 Uthai Thani FC · 6.16.18.6

90 dakika başına profil17 maç · 1.352 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.24, Kilit pas 2.42, Çalım 0.95, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 2.87, Aldırdığı faul 2.73Şut: 1.24Kilit pas: 2.42Çalım: 0.95Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 2.87Aldırdığı faul: 2.73Şut1.24Kilit pas2.42Çalım0.95Pas isabeti77%Kazanılan ikili53%Top kazanma2.87Aldırdığı faul2.73
90 dakika başına profil
Şut1.24
Kilit pas2.42
Çalım0.95
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma2.87
Aldırdığı faul2.73
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Tayland LigiAyutthaya United FC1Uthai Thani FC224' İlk 116.1
  • Tayland LigiSisaket United FC0Ayutthaya United FC1Sarı kart 190' İlk 116.3
  • Tayland LigiBG Pathum United FC1Nakhon Ratchasima FC090' İlk 117.2
  • Tayland LigiMuangthong United2Nakhon Ratchasima FC1Sarı kart 190' İlk 116.7
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC0Uthai Thani FC090' İlk 116.7
  • Tayland LigiAyutthaya United FC0Nakhon Ratchasima FC1Asist 190' İlk 118.6
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC1Chiangrai United FC1Asist 1Sarı kart 190' İlk 118.0
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC0Buriram United390' İlk 116.0
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC1Prachuap FC258' İlk 117.0
  • Tayland LigiPort FC2Nakhon Ratchasima FC0Sarı kart 190' İlk 117.0
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC0Lamphun Warrior FC190' İlk 116.2
  • Tayland LigiNakhon Ratchasima FC3Kanchanaburi Power FC0Asist 110' Sonradan7.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 12025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7210.05.25 · Sonradan: 13'17.05.25 · Sonradan: 9'05.10.25 · İlk 11: 63'08.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'29.11.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'18.01.26 · İlk 11: 90'25.01.26 · Sonradan: 10'01.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 58'07.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 24'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.352 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)14 (6)90 dk’da 1.24
  • Başarılı çalım5 / 17

Pas

  • Kilit pas3090 dk’da 2.42
  • Pas isabeti77%505 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme28 · 9
  • Kazanılan ikili mücadele74 / 139
  • Aldırdığı faul3890 dk’da 2.73

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Tayland LigiAyutthaya United FC20011410
2025Tayland LigiNakhon Ratchasima FC16131.30150
2024Liga Portugal 2UD Oliveirense3002700
Toplam21131.44260

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım