Kashiwa ReysolForvet
Hinata Yamauchi
- Forma numarası
- 87
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
9Maç8 kez ilk 11
469Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist3
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.51
Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M02.09.26 · Cerezo Osaka 2 - 0 Kashiwa Reysol · Puan 5.96.2G11.09.26 · Kyoto Sanga FC 2 - 3 Kashiwa Reysol · Puan 6.26.5G20.09.26 · Machida Zelvia 2 - 4 Kashiwa Reysol · Puan 6.58.1G09.10.26 · Kashiwa Reysol 4 - 2 Vissel Kobe · Puan 8.16.5M17.10.26 · Kashiwa Reysol 1 - 3 Nagoya Grampus Eight · Puan 6.5–B21.10.26 · Tokyo 0 - 0 Kashiwa Reysol8.4G24.10.26 · Kashima Antlers 2 - 3 Kashiwa Reysol · Puan 8.46.1B27.10.26 · Ratchaburi FC 0 - 0 Kashiwa Reysol · Puan 6.16.1G31.10.26 · Kashiwa Reysol 4 - 0 Urawa Reds · Puan 6.16.2G03.11.26 · Kashiwa Reysol 2 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 1.113 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.42 |
| Kilit pas | 2.47 |
| Çalım | 2.64 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 41% |
| Top kazanma | 3.47 |
| Aldırdığı faul | 2.25 |
Son maçları
- AFC Champions League EliteKashiwa Reysol2Daejeon Citizen FC082' İlk 116.2
- J1 LigiKashiwa Reysol4Urawa Reds038' Sonradan6.1
- AFC Champions League EliteRatchaburi FC0Kashiwa Reysol082' İlk 116.1
- J1 LigiKashima Antlers2Kashiwa Reysol32Gol 260' İlk 118.4
- J1 LigiTokyo0Kashiwa Reysol045' İlk 11
- J1 LigiKashiwa Reysol1Nagoya Grampus Eight345' İlk 116.5
- J1 LigiKashiwa Reysol4Vissel Kobe2Gol 171' İlk 118.1
- J1 LigiMachida Zelvia2Kashiwa Reysol445' İlk 116.5
- J1 LigiKyoto Sanga FC2Kashiwa Reysol315' Sonradan6.2
- J1 LigiCerezo Osaka2Kashiwa Reysol045' İlk 115.9
- J1 LigiShimizu S-Pulse0Kashiwa Reysol157' İlk 116.6
- J1 LigiKashiwa Reysol4V-Varen Nagasaki245' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.113 dk
Hücum
- Şut (isabetli)23 (14)90 dk’da 2.42
- Başarılı çalım21 / 50
Pas
- Kilit pas1590 dk’da 2.47
- Pas isabeti82%413 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 3
- Kazanılan ikili mücadele59 / 144
- Aldırdığı faul1690 dk’da 2.25
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiKashiwa Reysol | 9 | 1 | 0 | 469 | 0 | 0 |
| 2026 | J1 LigiKashiwa Reysol | 15 | 1 | 0 | 644 | 2 | 0 |
| 2025 | J1 LigiKawasaki Frontale | 3 | 1 | 1 | 102 | 0 | 0 |
| Toplam | 27 | 3 | 1 | 1.215 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- Kashiwa ReysolŞu an#87
- Kawasaki FrontaleŞu an#26
