Manchester United LFC (Kadınlar)Orta saha
Hinata Miyazawa
- Forma numarası
- 20
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026FA WSL
5Maç5 kez ilk 11
450Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.84
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8M28.03.26 · Manchester United LFC (Kadınlar) 0 - 3 Manchester City LFC (Kadınlar) · Puan 6.86.9M01.04.26 · FC Bayern Munich (Kadınlar) 2 - 1 Manchester United LFC (Kadınlar) · Puan 6.96.9B26.04.26 · Tottenham Hotspur LFC (Kadınlar) 0 - 0 Manchester United LFC (Kadınlar) · Puan 6.97.6M04.09.26 · London City Lionesses (Kadınlar) 2 - 1 Manchester United LFC (Kadınlar) · Puan 7.66.4M13.09.26 · Manchester United LFC (Kadınlar) 0 - 5 Chelsea LFC (Kadınlar) · Puan 6.47.4B19.09.26 · Arsenal (Kadınlar) 1 - 1 Manchester United LFC (Kadınlar) · Puan 7.47.2G27.09.26 · Manchester United LFC (Kadınlar) 2 - 1 West Ham (Kadınlar) · Puan 7.27.2G03.10.26 · Manchester United LFC (Kadınlar) 1 - 0 Liverpool LFC (Kadınlar) · Puan 7.26.0B25.10.26 · Manchester United LFC (Kadınlar) 1 - 1 Manchester City LFC (Kadınlar) · Puan 6.06.0B31.10.26 · Everton LFC (Kadınlar) 0 - 0 Manchester United LFC (Kadınlar) · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil24 maç · 2.120 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.18 |
| Kilit pas | 1.28 |
| Çalım | 0.60 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 4.82 |
| Aldırdığı faul | 0.84 |
Son maçları
- FA WSLEverton LFC (Kadınlar)0Manchester United LFC (Kadınlar)090' İlk 116.0
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)1Manchester City LFC (Kadınlar)190' İlk 116.0
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)1Liverpool LFC (Kadınlar)090' İlk 117.2
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)2West Ham (Kadınlar)190' İlk 117.2
- FA WSLArsenal (Kadınlar)1Manchester United LFC (Kadınlar)190' İlk 117.4
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)0Chelsea LFC (Kadınlar)590' İlk 116.4
- FA WSLLondon City Lionesses (Kadınlar)2Manchester United LFC (Kadınlar)190' İlk 117.6
- FA WSLTottenham Hotspur LFC (Kadınlar)0Manchester United LFC (Kadınlar)090' İlk 116.9
- UEFA Champions League WomenFC Bayern Munich (Kadınlar)2Manchester United LFC (Kadınlar)190' İlk 116.9
- FA WSLManchester United LFC (Kadınlar)0Manchester City LFC (Kadınlar)390' İlk 116.8
- UEFA Champions League WomenManchester United LFC (Kadınlar)2FC Bayern Munich (Kadınlar)375' İlk 116.2
- UEFA Champions League WomenManchester United LFC (Kadınlar)2Atletico Madrid (Kadınlar)0AAsist 190' İlk 117.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler24 maç · 2.120 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (1)90 dk’da 1.18
- Başarılı çalım6 / 13
Pas
- Kilit pas1990 dk’da 1.28
- Pas isabeti86%969 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme60 · 35
- Kazanılan ikili mücadele80 / 138
- Aldırdığı faul590 dk’da 0.84
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | FA WSLManchester United LFC (Kadınlar) | 5 | 0 | 0 | 450 | 0 | 0 |
| 2025 | FA WSLManchester United LFC (Kadınlar) | 13 | 0 | 0 | 1.170 | 0 | 0 |
| UEFA Champions League WomenManchester United LFC (Kadınlar) | 10 | 0 | 1 | 860 | 0 | 0 | |
| 2024 | FA WSLManchester United LFC (Kadınlar) | 16 | 1 | 2 | 948 | 0 | 0 |
| Toplam | 44 | 1 | 3 | 3.428 | 0 | 0 | |
Kulüpler
- Manchester United LFC (Kadınlar)Şu an#20
- Atletico Madrid (Kadınlar)Şu an#20
