ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Azam FCOrta saha

Himid Mao Mkami

Forma numarası
35
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025CAF Confederation Cup

6Maç6 kez ilk 11
513Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist0
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M23.02.25 · Alassiouty Sport 2 - 1 Talaea El Gaish SC · Puan 5.75.3B27.02.25 · Talaea El Gaish SC 2 - 2 National Bank FC · Puan 5.3–B25.05.25 · Talaea El Gaish SC 1 - 1 Ghazl El Mahallah CK6.4B29.05.25 · Talaea El Gaish SC 1 - 1 Modern Sport FC · Puan 6.45.7M23.11.25 · AS Maniema Union 2 - 0 Azam FC · Puan 5.76.5M28.11.25 · Azam FC 0 - 1 Wydad AC Casablanca · Puan 6.56.6G25.01.26 · Nairobi United FC 1 - 2 Azam FC · Puan 6.66.9G01.02.26 · Azam FC 1 - 0 Nairobi United FC · Puan 6.97.0G07.02.26 · Azam FC 1 - 0 AS Maniema Union · Puan 7.08.1M15.02.26 · Wydad AC Casablanca 2 - 0 Azam FC · Puan 8.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Zamalek SC 6.4, Haras El-Hodood SC 4.9, ZED FC 6.3, Alassiouty Sport 5.7, National Bank FC 5.3, Modern Sport FC 6.4, AS Maniema Union 5.7, Wydad AC Casablanca 6.5, Nairobi United FC 6.6, Nairobi United FC 6.9, AS Maniema Union 7.0, Wydad AC Casablanca 8.1ort. 6.3224.12.24 · Talaea El Gaish SC 2 - 2 Zamalek SC · 6.429.12.24 · Haras El-Hodood SC 3 - 0 Talaea El Gaish SC · 4.918.02.25 · Talaea El Gaish SC 1 - 0 ZED FC · 6.323.02.25 · Alassiouty Sport 2 - 1 Talaea El Gaish SC · 5.727.02.25 · Talaea El Gaish SC 2 - 2 National Bank FC · 5.329.05.25 · Talaea El Gaish SC 1 - 1 Modern Sport FC · 6.423.11.25 · AS Maniema Union 2 - 0 Azam FC · 5.728.11.25 · Azam FC 0 - 1 Wydad AC Casablanca · 6.525.01.26 · Nairobi United FC 1 - 2 Azam FC · 6.601.02.26 · Azam FC 1 - 0 Nairobi United FC · 6.907.02.26 · Azam FC 1 - 0 AS Maniema Union · 7.015.02.26 · Wydad AC Casablanca 2 - 0 Azam FC · 8.18.1

90 dakika başına profil6 maç · 513 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 3.86, Aldırdığı faul 1.62Şut: 1.00Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 3.86Aldırdığı faul: 1.62Şut1.00Pas isabeti84%Kazanılan ikili55%Top kazanma3.86Aldırdığı faul1.62
90 dakika başına profil
Şut1.00
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma3.86
Aldırdığı faul1.62
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • CAF Confederation CupWydad AC Casablanca2Azam FC090' İlk 118.1
  • CAF Confederation CupAzam FC1AS Maniema Union090' İlk 117.0
  • CAF Confederation CupAzam FC1Nairobi United FC090' İlk 116.9
  • CAF Confederation CupNairobi United FC1Azam FC290' İlk 116.6
  • CAF Confederation CupAzam FC0Wydad AC Casablanca168' İlk 116.5
  • CAF Confederation CupAS Maniema Union2Azam FC0Sarı kart 185' İlk 115.7
  • Premier LigTalaea El Gaish SC1Modern Sport FC127' Sonradan6.4
  • Premier LigTalaea El Gaish SC1Ghazl El Mahallah CK11' Sonradan
  • Premier LigTalaea El Gaish SC2National Bank FC2Sarı kart 136' Sonradan5.3
  • Premier LigAlassiouty Sport2Talaea El Gaish SC1Sarı kart 127' Sonradan5.7
  • Premier LigTalaea El Gaish SC1ZED FC019' Sonradan6.3
  • Premier LigModern Sport FC0Talaea El Gaish SC09' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 6230.10.24 · İlk 11: 90'07.11.24 · İlk 11: 90'23.11.24 · İlk 11: 90'30.11.24 · İlk 11: 59'19.12.24 · İlk 11: 45'24.12.24 · İlk 11: 73'29.12.24 · İlk 11: 90'13.02.25 · Sonradan: 9'18.02.25 · Sonradan: 19'23.02.25 · Sonradan: 27'27.02.25 · Sonradan: 36'25.05.25 · Sonradan: 1'29.05.25 · Sonradan: 27'23.11.25 · İlk 11: 85'28.11.25 · İlk 11: 68'25.01.26 · İlk 11: 90'01.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 513 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)490 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım2 / 3

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti84%192 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele31 / 56
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.62

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025CAF Confederation CupAzam FC60051310
2024Premier LigTalaea El Gaish SC130065631
Toplam19001.16941

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım