ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC AberdeenOrta saha

Hicham Mahou

Forma numarası
14
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership

2Maç1 kez ilk 11
55Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.73
Gol + asist0
Maç başına dakika33
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1B31.01.26 · Grasshopper 1 - 1 Lugano · Puan 7.17.2B07.02.26 · FC Winterthur 1 - 1 Lugano · Puan 7.27.2B15.02.26 · FC Basel 1 - 1 Lugano · Puan 7.26.7M07.03.26 · Lugano 1 - 3 Luzern · Puan 6.76.3B17.03.26 · St. Gallen 1 - 1 Lugano · Puan 6.36.4B22.03.26 · BSC Young Boys 1 - 1 Lugano · Puan 6.4–M10.05.26 · Lugano 1 - 2 St. Gallen6.1M11.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 St. Johnstone FC · Puan 6.1–M24.10.26 · Dundee United 3 - 2 FC Aberdeen6.8M28.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Falkirk FC · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Sion 6.4, Lausanne Sport 7.3, Servette FC 6.1, Zurich 6.1, Grasshopper 7.1, FC Winterthur 7.2, FC Basel 7.2, Luzern 6.7, St. Gallen 6.3, BSC Young Boys 6.4, St. Johnstone FC 6.1, Falkirk FC 6.8ort. 6.6429.11.25 · Lugano 1 - 1 FC Sion · 6.407.12.25 · Lausanne Sport 0 - 0 Lugano · 7.314.12.25 · Lugano 4 - 2 Servette FC · 6.117.12.25 · Zurich 0 - 1 Lugano · 6.131.01.26 · Grasshopper 1 - 1 Lugano · 7.107.02.26 · FC Winterthur 1 - 1 Lugano · 7.215.02.26 · FC Basel 1 - 1 Lugano · 7.207.03.26 · Lugano 1 - 3 Luzern · 6.717.03.26 · St. Gallen 1 - 1 Lugano · 6.322.03.26 · BSC Young Boys 1 - 1 Lugano · 6.411.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 St. Johnstone FC · 6.128.10.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Falkirk FC · 6.86.87.3

90 dakika başına profil18 maç · 701 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.75, Kilit pas 2.59, Çalım 2.70, Pas isabeti 79%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 4.25, Aldırdığı faul 3.30Şut: 2.75Kilit pas: 2.59Çalım: 2.70Pas isabeti: 79%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 4.25Aldırdığı faul: 3.30Şut2.75Kilit pas2.59Çalım2.70Pas isabeti79%Kazanılan ikili55%Top kazanma4.25Aldırdığı faul3.30
90 dakika başına profil
Şut2.75
Kilit pas2.59
Çalım2.70
Pas isabeti79%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma4.25
Aldırdığı faul3.30
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 2; 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 22025 · Gol: 12025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 3830.10.25 · Sonradan: 45'09.11.25 · İlk 11: 66'22.11.25 · İlk 11: 63'26.11.25 · Sonradan: 30'29.11.25 · İlk 11: 75'07.12.25 · İlk 11: 68'14.12.25 · Sonradan: 27'17.12.25 · Sonradan: 30'21.12.25 · Sonradan: 14'17.01.26 · Sonradan: 9'31.01.26 · İlk 11: 68'07.02.26 · İlk 11: 60'15.02.26 · Sonradan: 27'07.03.26 · Sonradan: 45'17.03.26 · Sonradan: 22'22.03.26 · Sonradan: 30'10.05.26 · Sonradan: 12'11.10.26 · Sonradan: 22'24.10.26 · Sonradan: 14'28.10.26 · İlk 11: 33'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 701 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)11 (4)90 dk’da 2.75
  • Başarılı çalım14 / 31

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 2.59
  • Pas isabeti79%303 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele56 / 101
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 3.30

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipFC Aberdeen2005500
2025Süper LigLugano221298440
UEFA Konferans LigiLugano1002700
2024Süper LigLugano211278910
UEFA Konferans LigiLugano61036610
UEFA Şampiyonlar LigiLugano2003500
Toplam54342.25660

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım