Västerås SKDefans
Herman Magnusson
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Allsvenskan
24Maç24 kez ilk 11
2.135Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.22
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1B23.08.26 · Västerås SK 0 - 0 Kalmar FF · Puan 7.18.2G29.08.26 · BK Häcken 1 - 3 Västerås SK · Puan 8.27.2M05.09.26 · Västerås SK 0 - 1 IK Sirius FK · Puan 7.27.7G19.09.26 · Västerås SK 2 - 0 Malmö FF · Puan 7.77.5M09.10.26 · IFK Göteborg 1 - 0 Västerås SK · Puan 7.5–G18.10.26 · Västerås SK 1 - 0 Mjällby AIF7.1M23.10.26 · Västerås SK 1 - 2 Halmstads BK · Puan 7.17.7G28.10.26 · Degerfors IF 0 - 3 Västerås SK · Puan 7.76.5G01.11.26 · Västerås SK 1 - 0 IF Brommapojkarna · Puan 6.56.0B07.11.26 · Örgryte IS 0 - 0 Västerås SK · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 2.216 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.12 |
| Kilit pas | 1.03 |
| Çalım | 0.77 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 5.53 |
| Aldırdığı faul | 1.32 |
Son maçları
- AllsvenskanÖrgryte IS0Västerås SK0Sarı kart 190' İlk 116.0
- AllsvenskanVästerås SK1IF Brommapojkarna090' İlk 116.5
- AllsvenskanDegerfors IF0Västerås SK387' İlk 117.7
- AllsvenskanVästerås SK1Halmstads BK290' İlk 117.1
- AllsvenskanVästerås SK1Mjällby AIF090' İlk 11
- AllsvenskanIFK Göteborg1Västerås SK090' İlk 117.5
- AllsvenskanVästerås SK2Malmö FF087' İlk 117.7
- AllsvenskanVästerås SK0IK Sirius FK190' İlk 117.2
- AllsvenskanBK Häcken1Västerås SK390' İlk 118.2
- AllsvenskanVästerås SK0Kalmar FF090' İlk 117.1
- AllsvenskanIF Elfsborg3Västerås SK090' İlk 116.0
- AllsvenskanVästerås SK1Djurgårdens IF090' İlk 117.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.216 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.12
- Başarılı çalım6 / 9
Pas
- Kilit pas890 dk’da 1.03
- Pas isabeti85%1.406 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 66
- Kazanılan ikili mücadele104 / 178
- Aldırdığı faul1790 dk’da 1.32
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | AllsvenskanVästerås SK | 24 | 1 | 0 | 2.135 | 2 | 0 |
| 2025 | SuperettanVästerås SK | 6 | 0 | 0 | 352 | 0 | 0 |
| 2024 | AllsvenskanVästerås SK | 18 | 1 | 0 | 1.399 | 2 | 0 |
| Toplam | 48 | 2 | 0 | 3.886 | 4 | 0 | |
Kulüpler
- Västerås SKŞu an#2
