ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Heriberto Tavares

Portekizli futbolcu

Uyruk
Cape Verde
Yaş
29
Boy
181 cm
Kilo
66 kg
Kullandığı ayak
Sol
Forma numarası
19
Doğum yeri
Amadora
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: Wikidata (CC0), API-Football

Sezon 2026Superliga

7Maç1 kez ilk 11
161Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist1
Maç başına dakika34
90 dakikada gol + asist0.26

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.6G25.04.26 · Maccabi Netanya 3 - 0 Bnei Sakhnin · Puan 7.66.7M29.04.26 · Ironi Kiryat Shmona 1 - 0 Maccabi Netanya · Puan 6.76.2B13.05.26 · Maccabi Netanya 1 - 1 Hapoel Haifa · Puan 6.26.1G18.07.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC UTA Arad · Puan 6.15.7M25.07.26 · FC Dinamo Bucuresti 5 - 1 Universitatea Craiova · Puan 5.75.7G23.08.26 · Universitatea Craiova 3 - 1 FC Voluntari · Puan 5.7–G07.09.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC Universitatea Cluj–G19.09.26 · Universitatea Craiova 5 - 0 FCSB6.8G26.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 5 Universitatea Craiova · Puan 6.8–G01.11.26 · Universitatea Craiova 2 - 1 FC Botosani

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Ironi Kiryat Shmona 7.4, Beitar Jerusalem 6.3, FC Ashdod 6.7, Hapoel Haifa 6.7, FC Ashdod 7.8, Bnei Sakhnin 7.6, Ironi Kiryat Shmona 6.7, Hapoel Haifa 6.2, FC UTA Arad 6.1, FC Dinamo Bucuresti 5.7, FC Voluntari 5.7, ACS Sepsi Sic 6.8ort. 6.6407.02.26 · Maccabi Netanya 1 - 1 Ironi Kiryat Shmona · 7.423.02.26 · Maccabi Netanya 2 - 8 Beitar Jerusalem · 6.305.04.26 · FC Ashdod 2 - 3 Maccabi Netanya · 6.711.04.26 · Maccabi Netanya 0 - 0 Hapoel Haifa · 6.718.04.26 · Maccabi Netanya 2 - 1 FC Ashdod · 7.825.04.26 · Maccabi Netanya 3 - 0 Bnei Sakhnin · 7.629.04.26 · Ironi Kiryat Shmona 1 - 0 Maccabi Netanya · 6.713.05.26 · Maccabi Netanya 1 - 1 Hapoel Haifa · 6.218.07.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC UTA Arad · 6.125.07.26 · FC Dinamo Bucuresti 5 - 1 Universitatea Craiova · 5.723.08.26 · Universitatea Craiova 3 - 1 FC Voluntari · 5.726.10.26 · ACS Sepsi Sic 0 - 5 Universitatea Craiova · 6.86.87.8

90 dakika başına profil22 maç · 1.280 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.81, Kilit pas 1.83, Çalım 1.53, Pas isabeti 66%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 3.94, Aldırdığı faul 2.48Şut: 1.81Kilit pas: 1.83Çalım: 1.53Pas isabeti: 66%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 3.94Aldırdığı faul: 2.48Şut1.81Kilit pas1.83Çalım1.53Pas isabeti66%Kazanılan ikili45%Top kazanma3.94Aldırdığı faul2.48
90 dakika başına profil
Şut1.81
Kilit pas1.83
Çalım1.53
Pas isabeti66%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma3.94
Aldırdığı faul2.48
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 2; 2025: Gol 7, Asist 4; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 22025 · Gol: 72025 · Asist: 4

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5613.12.25 · Sonradan: 32'21.12.25 · İlk 11: 90'17.01.26 · İlk 11: 90'24.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 89'23.02.26 · İlk 11: 45'05.04.26 · İlk 11: 78'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 87'25.04.26 · İlk 11: 80'29.04.26 · İlk 11: 71'13.05.26 · Sonradan: 30'18.07.26 · İlk 11: 52'25.07.26 · Sonradan: 45'23.08.26 · Sonradan: 15'07.09.26 · Sonradan: 10'19.09.26 · Sonradan: 9'26.10.26 · Sonradan: 19'01.11.26 · Sonradan: 11'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.280 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (9)90 dk’da 1.81
  • Başarılı çalım11 / 41

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.83
  • Pas isabeti66%439 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme26 · 15
  • Kazanılan ikili mücadele74 / 165
  • Aldırdığı faul2690 dk’da 2.48

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaUniversitatea Craiova70016100
2025Premier LigMaccabi Netanya20441.50251
State CupMaccabi Netanya110–00
Toto Cup AlMaccabi Netanya520–10
2024Premier LigMaccabi Netanya23221.57650
Toplam56963.239111

Kulüpler

Hakkında

Heriberto Tavares, Universitatea Craiova formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 19 Şub 1997, Amadora (29 yaşında). Uyruğu: Cape Verde. Boyu: 181 cm. 2026 sezonunda 7 maçta 161 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım