ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Helder Gomes Maciel

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

18Maç17 kez ilk 11
1.360Dakika
1Gol
1Asist
7Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7G08.08.26 · Operario Ferroviario EC 1 - 3 São Bernardo FC · Puan 6.77.3M15.08.26 · São Bernardo FC 0 - 1 Botafogo FC SP · Puan 7.37.3B20.08.26 · Fortaleza CE 1 - 1 São Bernardo FC · Puan 7.36.9B23.08.26 · São Bernardo FC 1 - 1 Náutico Capibarib · Puan 6.96.0M29.08.26 · Goias EC 2 - 1 São Bernardo FC · Puan 6.05.6M11.09.26 · São Bernardo FC 1 - 2 Londrina EC PR · Puan 5.67.0G15.09.26 · America MG 0 - 2 São Bernardo FC · Puan 7.06.8B26.09.26 · Gremio Novorizontino 0 - 0 São Bernardo FC · Puan 6.86.6G03.10.26 · São Bernardo FC 3 - 1 Club de Regata Brasil · Puan 6.66.2G02.11.26 · Cuiaba 1 - 2 São Bernardo FC · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Vila Nova Goiania 6.5, Ceara SC 7.3, Operario Ferroviario EC 6.7, Botafogo FC SP 7.3, Fortaleza CE 7.3, Náutico Capibarib 6.9, Goias EC 6.0, Londrina EC PR 5.6, America MG 7.0, Gremio Novorizontino 6.8, Club de Regata Brasil 6.6, Cuiaba 6.2ort. 6.6807.07.26 · Vila Nova Goiania 2 - 1 São Bernardo FC · 6.526.07.26 · São Bernardo FC 3 - 4 Ceara SC · 7.308.08.26 · Operario Ferroviario EC 1 - 3 São Bernardo FC · 6.715.08.26 · São Bernardo FC 0 - 1 Botafogo FC SP · 7.320.08.26 · Fortaleza CE 1 - 1 São Bernardo FC · 7.323.08.26 · São Bernardo FC 1 - 1 Náutico Capibarib · 6.929.08.26 · Goias EC 2 - 1 São Bernardo FC · 6.011.09.26 · São Bernardo FC 1 - 2 Londrina EC PR · 5.615.09.26 · America MG 0 - 2 São Bernardo FC · 7.026.09.26 · Gremio Novorizontino 0 - 0 São Bernardo FC · 6.803.10.26 · São Bernardo FC 3 - 1 Club de Regata Brasil · 6.602.11.26 · Cuiaba 1 - 2 São Bernardo FC · 6.26.27.3

90 dakika başına profil18 maç · 1.360 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.90, Kilit pas 1.34, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 65%, Top kazanma 2.82, Aldırdığı faul 1.74Şut: 0.90Kilit pas: 1.34Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 65%Top kazanma: 2.82Aldırdığı faul: 1.74Şut0.90Kilit pas1.34Pas isabeti90%Kazanılan ikili65%Top kazanma2.82Aldırdığı faul1.74
90 dakika başına profil
Şut0.90
Kilit pas1.34
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili65%
Top kazanma2.82
Aldırdığı faul1.74
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Serie BCuiaba1São Bernardo FC242' İlk 116.2
  • Serie BSão Bernardo FC3Club de Regata Brasil131' İlk 116.6
  • Serie BGremio Novorizontino0São Bernardo FC0Sarı kart 190' İlk 116.8
  • Serie BAmerica MG0São Bernardo FC2Sarı kart 182' İlk 117.0
  • Serie BSão Bernardo FC1Londrina EC PR290' İlk 115.6
  • Serie BGoias EC2São Bernardo FC190' İlk 116.0
  • Serie BSão Bernardo FC1Náutico Capibarib190' İlk 116.9
  • Serie BFortaleza CE1São Bernardo FC190' İlk 117.3
  • Serie BSão Bernardo FC0Botafogo FC SP1Sarı kart 190' İlk 117.3
  • Serie BOperario Ferroviario EC1São Bernardo FC390' İlk 116.7
  • Serie BSão Bernardo FC3Ceara SC4Gol 190' İlk 117.3
  • Serie BVila Nova Goiania2São Bernardo FC190' İlk 116.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 12026 · Gol: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 7605.08.24 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 90'13.04.26 · Sonradan: 50'19.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 1'13.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 74'07.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'15.09.26 · İlk 11: 82'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 31'02.11.26 · İlk 11: 42'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.360 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)90 dk’da 0.90
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 1.34
  • Pas isabeti90%807 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele77 / 118
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.74

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BSão Bernardo FC18111.36070
2024Serie CSão Bernardo FC1009010
Toplam19111.45080

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım