ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Ha Chang-Rae

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

8Maç8 kez ilk 11
600Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.61
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 17 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M08.11.25 · Jeonbuk Motors 3 - 1 Daejeon Citizen FC · Puan 5.76.1B22.11.25 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gangwon FC · Puan 6.17.6B14.03.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · Puan 7.66.5B12.07.26 · Jeju United FC 0 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 6.57.7B21.07.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 7.75.6M25.07.26 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 2 Daejeon Citizen FC · Puan 5.6–M30.08.26 · Jeju United FC 3 - 1 Daejeon Citizen FC6.4B12.09.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 2 Pohang Steelers · Puan 6.47.3B20.09.26 · Incheon United FC 1 - 1 Daejeon Citizen FC · Puan 7.36.6G09.10.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 1 Jeonbuk Motors · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Pohang Steelers 6.1, Jeju United FC 6.0, Seoul 5.5, Jeonbuk Motors 5.7, Gangwon FC 6.1, Gimcheon Sangmu FC 7.6, Jeju United FC 6.5, Jeonbuk Motors 7.7, Gimcheon Sangmu FC 5.6, Pohang Steelers 6.4, Incheon United FC 7.3, Jeonbuk Motors 6.6ort. 6.4205.10.25 · Pohang Steelers 1 - 3 Daejeon Citizen FC · 6.118.10.25 · Daejeon Citizen FC 3 - 1 Jeju United FC · 6.001.11.25 · Daejeon Citizen FC 3 - 1 Seoul · 5.508.11.25 · Jeonbuk Motors 3 - 1 Daejeon Citizen FC · 5.722.11.25 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gangwon FC · 6.114.03.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 7.612.07.26 · Jeju United FC 0 - 0 Daejeon Citizen FC · 6.521.07.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC · 7.725.07.26 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 2 Daejeon Citizen FC · 5.612.09.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 2 Pohang Steelers · 6.420.09.26 · Incheon United FC 1 - 1 Daejeon Citizen FC · 7.309.10.26 · Daejeon Citizen FC 2 - 1 Jeonbuk Motors · 6.66.67.7

90 dakika başına profil10 maç · 780 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.91, Kilit pas 0.35, Çalım 0.00, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 66%, Top kazanma 2.70, Aldırdığı faul 0.71Şut: 0.91Kilit pas: 0.35Çalım: 0.00Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 66%Top kazanma: 2.70Aldırdığı faul: 0.71Şut0.91Kilit pas0.35Çalım0.00Pas isabeti84%Kazanılan ikili66%Top kazanma2.70Aldırdığı faul0.71
90 dakika başına profil
Şut0.91
Kilit pas0.35
Çalım0.00
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili66%
Top kazanma2.70
Aldırdığı faul0.71
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 17 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 17 maç, Maç başına dakika 8329.03.25 · İlk 11: 90'24.05.25 · İlk 11: 90'13.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'22.11.25 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'12.07.26 · İlk 11: 90'21.07.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 59'30.08.26 · İlk 11: 1'12.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 780 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 0.91

Pas

  • Kilit pas290 dk’da 0.35
  • Pas isabeti84%433 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 56
  • Aldırdığı faul490 dk’da 0.71

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Daejeon Citizen FC81060010
2025K - Lig 1Daejeon Citizen FC90081040
Toplam17101.41050

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım