ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Lusail SCOrta saha

H. Firouzi

Forma numarası
11
Orta saha

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

7Maç7 kez ilk 11
556Dakika
1Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 7 maç
Ortalama puan7.73
Gol + asist4
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.65

Sayılar arşivimizdeki 7 maçtan.

FormSon 7 maçın puanı ve sonucu

7.0B28.08.26 · Al Ahli Doha 3 - 3 Lusail SC · Puan 7.010.0G04.09.26 · Lusail SC 4 - 0 Al-Wakrah · Puan 10.07.0B11.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · Puan 7.06.5M10.10.26 · Al-Shahaniya SC 1 - 0 Lusail SC · Puan 6.57.6B17.10.26 · Lusail SC 0 - 0 Al-Shamal SC · Puan 7.67.0M24.10.26 · Al-Duhail SC 3 - 1 Lusail SC · Puan 7.09.0G31.10.26 · Al-Sailiya 1 - 2 Lusail SC · Puan 9.0

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Al Ahli Doha 7.0, Al-Wakrah 10.0, Al-Gharafa SC 7.0, Al-Shahaniya SC 6.5, Al-Shamal SC 7.6, Al-Duhail SC 7.0, Al-Sailiya 9.0ort. 7.7328.08.26 · Al Ahli Doha 3 - 3 Lusail SC · 7.004.09.26 · Lusail SC 4 - 0 Al-Wakrah · 10.011.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · 7.010.10.26 · Al-Shahaniya SC 1 - 0 Lusail SC · 6.517.10.26 · Lusail SC 0 - 0 Al-Shamal SC · 7.624.10.26 · Al-Duhail SC 3 - 1 Lusail SC · 7.031.10.26 · Al-Sailiya 1 - 2 Lusail SC · 9.09.010.0

90 dakika başına profil7 maç · 556 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.62, Kilit pas 2.59, Çalım 2.32, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.24, Aldırdığı faul 2.43Şut: 1.62Kilit pas: 2.59Çalım: 2.32Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.24Aldırdığı faul: 2.43Şut1.62Kilit pas2.59Çalım2.32Pas isabeti80%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.24Aldırdığı faul2.43
90 dakika başına profil
Şut1.62
Kilit pas2.59
Çalım2.32
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.24
Aldırdığı faul2.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Oynadığı dakikalarSon 7 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 7 maç, Maç başına dakika 7928.08.26 · İlk 11: 72'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 34'31.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler7 maç · 556 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (5)90 dk’da 1.62
  • Başarılı çalım12 / 28

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 2.59
  • Pas isabeti80%128 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 87
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 2.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiLusail SC71355620
Toplam71355620

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım