ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Pau FCOrta saha

Giovani Versini

Forma numarası
10
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 1 · Lig 2

6Maç4 kez ilk 11
325Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.19
Gol + asist0
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9B20.03.26 · Pau FC 0 - 0 Montpellier · Puan 5.96.1M06.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · Puan 6.16.0M02.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · Puan 6.05.9M09.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · Puan 5.96.1M08.08.26 · Pau FC 0 - 1 Annecy FC · Puan 6.16.6G14.08.26 · Dijon 0 - 1 Pau FC · Puan 6.66.5M21.08.26 · Pau FC 0 - 1 Nancy Lorraine · Puan 6.56.1G05.09.26 · Le Havre 1 - 2 Stade Brestois · Puan 6.16.8M13.09.26 · Stade Brestois 0 - 1 Paris Saint-Germain · Puan 6.85.9M20.09.26 · AJ Auxerre 2 - 1 Stade Brestois · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SPC Bastia 5.5, Clermont Foot 7.4, Montpellier 5.9, Le Mans 6.1, Nancy Lorraine 6.0, Stade Reims 5.9, Annecy FC 6.1, Dijon 6.6, Nancy Lorraine 6.5, Le Havre 6.1, Paris Saint-Germain 6.8, AJ Auxerre 5.9ort. 6.2306.03.26 · Pau FC 2 - 2 SPC Bastia · 5.513.03.26 · Clermont Foot 0 - 1 Pau FC · 7.420.03.26 · Pau FC 0 - 0 Montpellier · 5.906.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · 6.102.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 6.009.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 5.908.08.26 · Pau FC 0 - 1 Annecy FC · 6.114.08.26 · Dijon 0 - 1 Pau FC · 6.621.08.26 · Pau FC 0 - 1 Nancy Lorraine · 6.505.09.26 · Le Havre 1 - 2 Stade Brestois · 6.113.09.26 · Stade Brestois 0 - 1 Paris Saint-Germain · 6.820.09.26 · AJ Auxerre 2 - 1 Stade Brestois · 5.95.97.4

90 dakika başına profil25 maç · 1.664 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.14, Kilit pas 2.21, Çalım 2.27, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 40%, Top kazanma 2.92, Aldırdığı faul 2.18Şut: 2.14Kilit pas: 2.21Çalım: 2.27Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 40%Top kazanma: 2.92Aldırdığı faul: 2.18Şut2.14Kilit pas2.21Çalım2.27Pas isabeti80%Kazanılan ikili40%Top kazanma2.92Aldırdığı faul2.18
90 dakika başına profil
Şut2.14
Kilit pas2.21
Çalım2.27
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili40%
Top kazanma2.92
Aldırdığı faul2.18
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Lig 1AJ Auxerre2Stade Brestois168' İlk 115.9
  • Lig 1Stade Brestois0Paris Saint-Germain166' İlk 116.8
  • Lig 1Le Havre1Stade Brestois215' Sonradan6.1
  • Lig 2Pau FC0Nancy Lorraine173' İlk 116.5
  • Lig 2Dijon0Pau FC158' İlk 116.6
  • Lig 2Pau FC0Annecy FC1Sarı kart 145' Sonradan6.1
  • Lig 2Stade Reims5Pau FC326' Sonradan5.9
  • Lig 2Pau FC1Nancy Lorraine324' Sonradan6.0
  • Lig 2Le Mans4Pau FC090' İlk 116.1
  • Lig 2Pau FC0Montpellier090' İlk 115.9
  • Lig 2Clermont Foot0Pau FC1Gol 177' İlk 117.4
  • Lig 2Pau FC2SPC Bastia284' İlk 115.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 9, Asist 3; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 92025 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6703.01.26 · İlk 11: 76'16.01.26 · İlk 11: 67'23.01.26 · İlk 11: 84'30.01.26 · İlk 11: 64'06.02.26 · İlk 11: 76'13.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 78'28.02.26 · İlk 11: 79'06.03.26 · İlk 11: 84'13.03.26 · İlk 11: 77'20.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · Sonradan: 24'09.05.26 · Sonradan: 26'08.08.26 · Sonradan: 45'14.08.26 · İlk 11: 58'21.08.26 · İlk 11: 73'05.09.26 · Sonradan: 15'13.09.26 · İlk 11: 66'20.09.26 · İlk 11: 68'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.664 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)26 (15)90 dk’da 2.14
  • Başarılı çalım12 / 41

Pas

  • Kilit pas2290 dk’da 2.21
  • Pas isabeti80%453 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele68 / 168
  • Aldırdığı faul3290 dk’da 2.18

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 1Stade Brestois30014900
Lig 2Pau FC30017610
2025Lig 2Pau FC30932.15010
Toplam36932.47520

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım