ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Genrich Sillé

Forma numarası
7
Forvet

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

3Maç0 kez ilk 11
46Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.07
Gol + asist0
Maç başına dakika37
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.6M23.01.26 · FC Dordrecht 3 - 2 FC Den Bosch · Puan 5.65.9B26.01.26 · De Graafschap 1 - 1 FC Den Bosch · Puan 5.96.2B30.01.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Emmen · Puan 6.26.1M06.02.26 · Helmond Sport 2 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.16.3G21.03.26 · Waalwijk 2 - 3 FC Den Bosch · Puan 6.35.6M17.04.26 · TOP Oss 4 - 2 FC Den Bosch · Puan 5.66.5B20.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.56.3M07.09.26 · Jong PSV Eindhoven 3 - 1 FC Den Bosch · Puan 6.36.1M13.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.1–G27.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Eindhoven 6.5, PSV Eindhoven 6.4, MVV Maastricht 7.1, FC Dordrecht 5.6, De Graafschap 5.9, Emmen 6.2, Helmond Sport 6.1, Waalwijk 6.3, TOP Oss 5.6, Jong FC Utrecht 6.5, Jong PSV Eindhoven 6.3, FC Volendam 6.1ort. 6.2207.11.25 · FC Eindhoven 1 - 3 FC Den Bosch · 6.514.01.26 · FC Den Bosch 1 - 4 PSV Eindhoven · 6.418.01.26 · FC Den Bosch 1 - 2 MVV Maastricht · 7.123.01.26 · FC Dordrecht 3 - 2 FC Den Bosch · 5.626.01.26 · De Graafschap 1 - 1 FC Den Bosch · 5.930.01.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Emmen · 6.206.02.26 · Helmond Sport 2 - 0 FC Den Bosch · 6.121.03.26 · Waalwijk 2 - 3 FC Den Bosch · 6.317.04.26 · TOP Oss 4 - 2 FC Den Bosch · 5.620.04.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Jong FC Utrecht · 6.507.09.26 · Jong PSV Eindhoven 3 - 1 FC Den Bosch · 6.313.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · 6.16.17.1

Son maçları

  • KNVB KupasıRijnsburgse Boys3FC Den Bosch58' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Volendam2FC Den Bosch019' Sonradan6.1
  • Eerste DivisieJong PSV Eindhoven3FC Den Bosch119' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Jong FC Utrecht182' İlk 116.5
  • Eerste DivisieTOP Oss4FC Den Bosch245' Sonradan5.6
  • Eerste DivisieWaalwijk2FC Den Bosch367' İlk 116.3
  • Eerste DivisieHelmond Sport2FC Den Bosch024' Sonradan6.1
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1Emmen133' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieDe Graafschap1FC Den Bosch124' Sonradan5.9
  • Eerste DivisieFC Dordrecht3FC Den Bosch245' İlk 115.6
  • Eerste DivisieFC Den Bosch1MVV Maastricht2Gol 145' İlk 117.1
  • KNVB BekerFC Den Bosch1PSV Eindhoven428' Sonradan6.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 14 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 14 maç, Maç başına dakika 3931.10.25 · Sonradan: 24'07.11.25 · İlk 11: 81'14.01.26 · Sonradan: 28'18.01.26 · İlk 11: 45'23.01.26 · İlk 11: 45'26.01.26 · Sonradan: 24'30.01.26 · Sonradan: 33'06.02.26 · Sonradan: 24'21.03.26 · İlk 11: 67'17.04.26 · Sonradan: 45'20.04.26 · İlk 11: 82'07.09.26 · Sonradan: 19'13.09.26 · Sonradan: 19'27.10.26 · Sonradan: 8'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 439 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (3)90 dk’da 2.73
  • Başarılı çalım4 / 11

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti76%68 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele16 / 42
  • Aldırdığı faul4

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieFC Den Bosch2003800
KNVB BekerFC Den Bosch100800
2025Eerste DivisieFC Den Bosch101047000
KNVB BekerFC Den Bosch1002800
Toplam141054400

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım