CSD MacaraOrta saha
Gaston Blanc
- Forma numarası
- 8
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Sudamericana · Serie A
15Maç12 kez ilk 11
1.066Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist0
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B22.03.26 · Deportivo Cuenca 1 - 1 CSD Macara · Puan 6.46.2M06.04.26 · CSD Macara 0 - 1 SD Aucas · Puan 6.26.0B10.04.26 · CSD Macara 1 - 1 America de Cali · Puan 6.07.6G17.04.26 · CA Tigre BA 0 - 1 CSD Macara · Puan 7.67.1G20.04.26 · CSD Macara 3 - 1 Barcelona SC · Puan 7.15.2M24.04.26 · CD Universidad Catolica Quito 4 - 0 CSD Macara · Puan 5.26.4G26.04.26 · CSD Macara 3 - 0 FC Libertad · Puan 6.46.1G01.05.26 · Alianza Atletico Sullana 0 - 2 CSD Macara · Puan 6.16.3B07.05.26 · CSD Macara 2 - 2 CA Tigre BA · Puan 6.36.3G11.05.26 · Manta FC 0 - 1 CSD Macara · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil21 maç · 1.403 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.82 |
| Kilit pas | 1.53 |
| Çalım | 1.03 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 53% |
| Top kazanma | 4.10 |
| Aldırdığı faul | 1.39 |
Son maçları
- Serie AManta FC0CSD Macara190' İlk 116.3
- CONMEBOL SudamericanaCSD Macara2CA Tigre BA245' Sonradan6.3
- CONMEBOL SudamericanaAlianza Atletico Sullana0CSD Macara220' Sonradan6.1
- Serie ACSD Macara3FC Libertad090' İlk 116.4
- Serie ACD Universidad Catolica Quito4CSD Macara090' İlk 115.2
- Serie ACSD Macara3Barcelona SC145' İlk 117.1
- CONMEBOL SudamericanaCA Tigre BA0CSD Macara190' İlk 117.6
- CONMEBOL SudamericanaCSD Macara1America de Cali189' İlk 116.0
- Serie ACSD Macara0SD Aucas131' Sonradan6.2
- Serie ADeportivo Cuenca1CSD Macara1Sarı kart 189' İlk 116.4
- Serie ACSD Macara1Delfin SC0Gol 184' İlk 118.0
- Serie AMushuc Runa SC0CSD Macara0Sarı kart 185' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler21 maç · 1.403 dk
Hücum
- Şut (isabetli)14 (7)90 dk’da 1.82
- Başarılı çalım5 / 10
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 1.53
- Pas isabeti80%561 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme28 · 15
- Kazanılan ikili mücadele69 / 130
- Aldırdığı faul890 dk’da 1.39
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa SudamericanaCSD Macara | 4 | 0 | 0 | 244 | 0 | 0 |
| Serie ACSD Macara | 11 | 1 | 0 | 822 | 2 | 0 | |
| 2025 | Serie ACSD Macara | 28 | 5 | 1 | 1.579 | 5 | 0 |
| 2024 | Copa LibertadoresPortuguesa Acarigua FC | 2 | 0 | 0 | 96 | 0 | 0 |
| Toplam | 45 | 6 | 1 | 2.741 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- CSD MacaraŞu an#8
- Portuguesa Acarigua FCŞu an#5
