ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Gabriel Fuentes

Forma numarası
12
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

14Maç13 kez ilk 11
1.013Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.78
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 70 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6M31.05.26 · Athletic Club MG 1 - 0 Fortaleza CE · Puan 6.66.1G10.06.26 · Náutico Capibarib 0 - 1 Fortaleza CE · Puan 6.17.9M17.06.26 · Fortaleza CE 0 - 3 America MG · Puan 7.96.4B21.06.26 · Club de Regata Brasil 1 - 1 Fortaleza CE · Puan 6.46.6G29.06.26 · Fortaleza CE 2 - 1 Sport Racife · Puan 6.67.8G03.07.26 · Fortaleza CE 2 - 0 AA Ponte Preta · Puan 7.86.1M13.07.26 · Atletico Goianiense 1 - 0 Fortaleza CE · Puan 6.17.1G18.07.26 · Fortaleza CE 1 - 0 Gremio Novorizontino · Puan 7.16.5M22.07.26 · Vila Nova Goiania 2 - 1 Fortaleza CE · Puan 6.56.7B10.08.26 · Cuiaba 1 - 1 Fortaleza CE · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: São Bernardo FC 6.4, Londrina EC PR 8.3, Athletic Club MG 6.6, Náutico Capibarib 6.1, America MG 7.9, Club de Regata Brasil 6.4, Sport Racife 6.6, AA Ponte Preta 7.8, Atletico Goianiense 6.1, Gremio Novorizontino 7.1, Vila Nova Goiania 6.5, Cuiaba 6.7ort. 6.8813.04.26 · São Bernardo FC 0 - 1 Fortaleza CE · 6.424.05.26 · Fortaleza CE 3 - 0 Londrina EC PR · 8.331.05.26 · Athletic Club MG 1 - 0 Fortaleza CE · 6.610.06.26 · Náutico Capibarib 0 - 1 Fortaleza CE · 6.117.06.26 · Fortaleza CE 0 - 3 America MG · 7.921.06.26 · Club de Regata Brasil 1 - 1 Fortaleza CE · 6.429.06.26 · Fortaleza CE 2 - 1 Sport Racife · 6.603.07.26 · Fortaleza CE 2 - 0 AA Ponte Preta · 7.813.07.26 · Atletico Goianiense 1 - 0 Fortaleza CE · 6.118.07.26 · Fortaleza CE 1 - 0 Gremio Novorizontino · 7.122.07.26 · Vila Nova Goiania 2 - 1 Fortaleza CE · 6.510.08.26 · Cuiaba 1 - 1 Fortaleza CE · 6.76.78.3

90 dakika başına profil15 maç · 1.058 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.84, Çalım 2.00, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 2.54, Aldırdığı faul 1.78Kilit pas: 1.84Çalım: 2.00Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 2.54Aldırdığı faul: 1.78Kilit pas1.84Çalım2.00Pas isabeti84%Kazanılan ikili58%Top kazanma2.54Aldırdığı faul1.78
90 dakika başına profil
Kilit pas1.84
Çalım2.00
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma2.54
Aldırdığı faul1.78
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Serie BCuiaba1Fortaleza CE165' İlk 116.7
  • Serie BVila Nova Goiania2Fortaleza CE1Sarı kart 190' İlk 116.5
  • Serie BFortaleza CE1Gremio Novorizontino090' İlk 117.1
  • Serie BAtletico Goianiense1Fortaleza CE0Sarı kart 190' İlk 116.1
  • Serie BFortaleza CE2AA Ponte Preta090' İlk 117.8
  • Serie BFortaleza CE2Sport Racife190' İlk 116.6
  • Serie BClub de Regata Brasil1Fortaleza CE145' İlk 116.4
  • Serie BFortaleza CE0America MG390' İlk 117.9
  • Serie BNáutico Capibarib0Fortaleza CE119' Sonradan6.1
  • Serie BAthletic Club MG1Fortaleza CE090' İlk 116.6
  • Serie BFortaleza CE3Londrina EC PR074' İlk 118.3
  • Serie BSão Bernardo FC0Fortaleza CE1Sarı kart 169' İlk 116.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 4; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 42025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7023.08.25 · İlk 11: 90'14.09.25 · İlk 11: 90'20.09.25 · İlk 11: 90'17.10.25 · Sonradan: 30'02.11.25 · Sonradan: 45'23.11.25 · Sonradan: 45'22.03.26 · İlk 11: 52'01.04.26 · İlk 11: 59'13.04.26 · İlk 11: 69'24.05.26 · İlk 11: 74'31.05.26 · İlk 11: 90'10.06.26 · Sonradan: 19'17.06.26 · İlk 11: 90'21.06.26 · İlk 11: 45'29.06.26 · İlk 11: 90'03.07.26 · İlk 11: 90'13.07.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 90'22.07.26 · İlk 11: 90'10.08.26 · İlk 11: 65'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.058 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)
  • Başarılı çalım8 / 12

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 1.84
  • Pas isabeti84%501 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele52 / 89
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.78

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BFortaleza CE14001.01330
2025CONMEBOL SudamericanaFluminense20018000
FIFA Club World CupFluminense20118000
Serie AFluminense110082520
2024Copa LibertadoresAtletico Junior Barranquilla81172020
Primera AAtletico Junior Barranquilla27132.30870
Serie AFluminense60023410
Toplam70255.460150

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım