ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Casa Pia ACOrta saha

Gabi Pereira

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Portugal

5Maç3 kez ilk 11
201Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.56
Gol + asist1
Maç başına dakika64
90 dakikada gol + asist0.14

Sayılar arşivimizdeki 20 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.7G21.12.25 · FC Felgueiras 1932 2 - 0 Porto B · Puan 7.77.7M14.02.26 · Benfica B 4 - 2 FC Felgueiras 1932 · Puan 7.76.1B13.03.26 · SC Farense 0 - 0 FC Felgueiras 1932 · Puan 6.17.2M22.03.26 · FC Felgueiras 1932 0 - 3 SCU Torreense · Puan 7.26.1G04.04.26 · Academico de Viseu FC 0 - 1 FC Felgueiras 1932 · Puan 6.16.5M08.08.26 · CS Marítimo 1 - 0 Casa Pia AC · Puan 6.56.1M17.08.26 · Casa Pia AC 0 - 7 SL Benfica · Puan 6.16.0M24.08.26 · Gil Vicente 2 - 0 Casa Pia AC · Puan 6.05.9M10.10.26 · Casa Pia AC 0 - 1 Santa Clara · Puan 5.96.3M30.10.26 · Casa Pia AC 0 - 2 Sporting CP · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Sporting CP B 7.0, Uniao Leiria 6.8, Porto B 7.7, Benfica B 7.7, SC Farense 6.1, SCU Torreense 7.2, Academico de Viseu FC 6.1, CS Marítimo 6.5, SL Benfica 6.1, Gil Vicente 6.0, Santa Clara 5.9, Sporting CP 6.3ort. 6.6206.12.25 · FC Felgueiras 1932 0 - 2 Sporting CP B · 7.013.12.25 · Uniao Leiria 2 - 3 FC Felgueiras 1932 · 6.821.12.25 · FC Felgueiras 1932 2 - 0 Porto B · 7.714.02.26 · Benfica B 4 - 2 FC Felgueiras 1932 · 7.713.03.26 · SC Farense 0 - 0 FC Felgueiras 1932 · 6.122.03.26 · FC Felgueiras 1932 0 - 3 SCU Torreense · 7.204.04.26 · Academico de Viseu FC 0 - 1 FC Felgueiras 1932 · 6.108.08.26 · CS Marítimo 1 - 0 Casa Pia AC · 6.517.08.26 · Casa Pia AC 0 - 7 SL Benfica · 6.124.08.26 · Gil Vicente 2 - 0 Casa Pia AC · 6.010.10.26 · Casa Pia AC 0 - 1 Santa Clara · 5.930.10.26 · Casa Pia AC 0 - 2 Sporting CP · 6.36.37.7

90 dakika başına profil13 maç · 887 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.63, Kilit pas 1.22, Çalım 1.90, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.50, Aldırdığı faul 1.77Şut: 1.63Kilit pas: 1.22Çalım: 1.90Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.50Aldırdığı faul: 1.77Şut1.63Kilit pas1.22Çalım1.90Pas isabeti83%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.50Aldırdığı faul1.77
90 dakika başına profil
Şut1.63
Kilit pas1.22
Çalım1.90
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.50
Aldırdığı faul1.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6412.08.24 · İlk 11: 75'05.10.24 · İlk 11: 78'15.03.25 · Sonradan: 25'26.04.25 · Sonradan: 5'10.05.25 · İlk 11: 90'17.05.25 · İlk 11: 58'10.08.25 · İlk 11: 61'09.11.25 · İlk 11: 71'06.12.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 87'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 78'08.08.26 · İlk 11: 78'17.08.26 · İlk 11: 59'24.08.26 · Sonradan: 20'10.10.26 · Sonradan: 18'30.10.26 · İlk 11: 26'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 887 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.63
  • Başarılı çalım9 / 12

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.22
  • Pas isabeti83%381 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele48 / 92
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 1.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga PortugalCasa Pia AC50020110
2025Liga Portugal 2FC Felgueiras 193291074700
2024Liga Portugal 2FC Felgueiras 193260033110
Toplam20101.27920

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım