ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
NK VaraždinOrta saha

Gregor Sikošek

Forma numarası
20
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026HNL

10Maç9 kez ilk 11
754Dakika
0Gol
2Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist2
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

8.5G09.08.26 · Slaven Belupo 1 - 4 NK Varaždin · Puan 8.57.5G16.08.26 · NK Varaždin 2 - 0 Rijeka · Puan 7.55.7M22.08.26 · GNK Dinamo Zagreb 3 - 1 NK Varaždin · Puan 5.77.1G29.08.26 · NK Varaždin 2 - 0 Rudes · Puan 7.17.3B04.09.26 · NK Varaždin 0 - 0 Istra 1961 · Puan 7.36.7B14.09.26 · HNK Gorica 2 - 2 NK Varaždin · Puan 6.76.4B19.09.26 · NK Varaždin 0 - 0 Osijek · Puan 6.46.6M18.10.26 · Hajduk Split 1 - 0 NK Varaždin · Puan 6.66.2M24.10.26 · NK Varaždin 1 - 2 Slaven Belupo · Puan 6.26.7B01.11.26 · Rijeka 1 - 1 NK Varaždin · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Istra 1961 6.2, Hajduk Split 6.3, Slaven Belupo 8.5, Rijeka 7.5, GNK Dinamo Zagreb 5.7, Rudes 7.1, Istra 1961 7.3, HNK Gorica 6.7, Osijek 6.4, Hajduk Split 6.6, Slaven Belupo 6.2, Rijeka 6.7ort. 6.7723.05.26 · NK Varaždin 2 - 0 Istra 1961 · 6.202.08.26 · NK Varaždin 2 - 1 Hajduk Split · 6.309.08.26 · Slaven Belupo 1 - 4 NK Varaždin · 8.516.08.26 · NK Varaždin 2 - 0 Rijeka · 7.522.08.26 · GNK Dinamo Zagreb 3 - 1 NK Varaždin · 5.729.08.26 · NK Varaždin 2 - 0 Rudes · 7.104.09.26 · NK Varaždin 0 - 0 Istra 1961 · 7.314.09.26 · HNK Gorica 2 - 2 NK Varaždin · 6.719.09.26 · NK Varaždin 0 - 0 Osijek · 6.418.10.26 · Hajduk Split 1 - 0 NK Varaždin · 6.624.10.26 · NK Varaždin 1 - 2 Slaven Belupo · 6.201.11.26 · Rijeka 1 - 1 NK Varaždin · 6.76.78.5

90 dakika başına profil22 maç · 1.390 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.20, Kilit pas 1.96, Çalım 1.04, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 3.91, Aldırdığı faul 1.48Şut: 1.20Kilit pas: 1.96Çalım: 1.04Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 3.91Aldırdığı faul: 1.48Şut1.20Kilit pas1.96Çalım1.04Pas isabeti78%Kazanılan ikili63%Top kazanma3.91Aldırdığı faul1.48
90 dakika başına profil
Şut1.20
Kilit pas1.96
Çalım1.04
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma3.91
Aldırdığı faul1.48
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2022: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 0, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Asist: 12025 · Asist: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6422.02.26 · Sonradan: 18'07.03.26 · Sonradan: 27'13.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 63'03.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · Sonradan: 11'17.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 45'23.05.26 · Sonradan: 25'02.08.26 · İlk 11: 65'09.08.26 · İlk 11: 90'16.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 45'04.09.26 · İlk 11: 82'14.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 45'18.10.26 · Sonradan: 67'24.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 75'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.390 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (1)90 dk’da 1.20
  • Başarılı çalım4 / 11

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 1.96
  • Pas isabeti78%630 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme36 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele82 / 131
  • Aldırdığı faul1690 dk’da 1.48

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026HNLNK Varaždin100275430
2025HNLNK Varaždin110156120
2024HNLHNK Gorica16011.38130
2022UEFA Uluslar LigiSlovenia60039810
Toplam43043.09490

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım