ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Gonzalo Rizzo

Forma numarası
24
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga 1

17Maç14 kez ilk 11
1.061Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan5.75
Gol + asist0
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.2B07.08.26 · CD Sport Huancayo 1 - 1 CD Los Chankas · Puan 5.25.9M15.08.26 · CD Los Chankas 0 - 3 FBC Melgar · Puan 5.93.8M29.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · Puan 3.86.2M12.09.26 · CD Los Chankas 1 - 2 FC Cajamarca · Puan 6.2–B30.09.26 · Cienciano del Cusco 1 - 1 CD Los Chankas6.5B08.10.26 · Atletico Grau 0 - 0 CD Los Chankas · Puan 6.56.5G16.10.26 · CD Los Chankas 2 - 1 ADT Tarma · Puan 6.55.9M26.10.26 · Deportivo Garcilaso 4 - 1 CD Los Chankas · Puan 5.9–M29.10.26 · CD Los Chankas 0 - 1 Cusco FC6.0B01.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Cusco FC 6.3, CD Moquegua 7.1, Alianza Lima 6.5, UTC Cajamarca 6.4, CD Sport Huancayo 5.2, FBC Melgar 5.9, Juan Pablo II 3.8, FC Cajamarca 6.2, Atletico Grau 6.5, ADT Tarma 6.5, Deportivo Garcilaso 5.9, CD Moquegua 6.0ort. 6.0211.05.26 · Cusco FC 1 - 1 CD Los Chankas · 6.317.05.26 · CD Los Chankas 1 - 0 CD Moquegua · 7.124.05.26 · Alianza Lima 3 - 0 CD Los Chankas · 6.531.05.26 · CD Los Chankas 2 - 2 UTC Cajamarca · 6.407.08.26 · CD Sport Huancayo 1 - 1 CD Los Chankas · 5.215.08.26 · CD Los Chankas 0 - 3 FBC Melgar · 5.929.08.26 · CD Los Chankas 3 - 4 Juan Pablo II · 3.812.09.26 · CD Los Chankas 1 - 2 FC Cajamarca · 6.208.10.26 · Atletico Grau 0 - 0 CD Los Chankas · 6.516.10.26 · CD Los Chankas 2 - 1 ADT Tarma · 6.526.10.26 · Deportivo Garcilaso 4 - 1 CD Los Chankas · 5.901.11.26 · CD Moquegua 0 - 0 CD Los Chankas · 6.06.07.1

90 dakika başına profil17 maç · 1.061 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.30, Kilit pas 0.90, Çalım 1.03, Pas isabeti 76%, Kazanılan ikili 51%, Top kazanma 1.93, Aldırdığı faul 1.27Şut: 1.30Kilit pas: 0.90Çalım: 1.03Pas isabeti: 76%Kazanılan ikili: 51%Top kazanma: 1.93Aldırdığı faul: 1.27Şut1.30Kilit pas0.90Çalım1.03Pas isabeti76%Kazanılan ikili51%Top kazanma1.93Aldırdığı faul1.27
90 dakika başına profil
Şut1.30
Kilit pas0.90
Çalım1.03
Pas isabeti76%
Kazanılan ikili51%
Top kazanma1.93
Aldırdığı faul1.27
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 32026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5817.04.26 · İlk 11: 85'23.04.26 · İlk 11: 90'27.04.26 · İlk 11: 90'04.05.26 · İlk 11: 90'11.05.26 · İlk 11: 90'17.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'24.07.26 · Sonradan: 10'31.07.26 · Sonradan: 8'07.08.26 · Sonradan: 57'15.08.26 · İlk 11: 75'29.08.26 · İlk 11: 26'12.09.26 · İlk 11: 23'30.09.26 · İlk 11: 12'08.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 45'26.10.26 · İlk 11: 66'29.10.26 · Sonradan: 12'01.11.26 · Sonradan: 20'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.061 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (2)90 dk’da 1.30
  • Başarılı çalım6 / 7

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 0.90
  • Pas isabeti76%424 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme12 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele50 / 98
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.27

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga 1CD Los Chankas17101.06111
2024Liga 1CSD Carlos A. Mannucci30302.61540
Toplam47403.67651

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım