SV ElversbergOrta saha
Frederik Schmahl
- Forma numarası
- 17
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga
4Maç2 kez ilk 11
138Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist1
Maç başına dakika30
90 dakikada gol + asist0.30
Sayılar arşivimizdeki 67 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–G21.03.26 · SV Elversberg 3 - 1 Arminia Bielefeld6.0M12.04.26 · SV Elversberg 1 - 2 Schalke 04 · Puan 6.06.3B25.04.26 · Darmstadt 98 3 - 3 SV Elversberg · Puan 6.36.4G03.05.26 · SV Elversberg 5 - 1 Paderborn 07 · Puan 6.4–G17.05.26 · SV Elversberg 3 - 0 SC Preussen Munster–M10.10.26 · 1. FC Union Berlin 1 - 0 SV Elversberg7.1G17.10.26 · SV Elversberg 4 - 3 Augsburg · Puan 7.15.8M24.10.26 · RB Leipzig 4 - 0 SV Elversberg · Puan 5.85.8M27.10.26 · SV Elversberg 0 - 2 Darmstadt 98 · Puan 5.8–G30.10.26 · SV Elversberg 4 - 1 1. FSV Mainz 05
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 899 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.03 |
| Kilit pas | 2.01 |
| Çalım | 2.65 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 4.97 |
| Aldırdığı faul | 2.47 |
Son maçları
- BundesligaSV Elversberg41. FSV Mainz 05113' İlk 11
- DFB PokalSV Elversberg0Darmstadt 98290' İlk 115.8
- BundesligaRB Leipzig4SV Elversberg071' İlk 115.8
- BundesligaSV Elversberg4Augsburg3Gol 1Sarı kart 150' Sonradan7.1
- Bundesliga1. FC Union Berlin1SV Elversberg04' Sonradan
- 2.BundesligaSV Elversberg3SC Preussen Munster02' Sonradan
- 2.BundesligaSV Elversberg5Paderborn 07117' Sonradan6.4
- 2.BundesligaDarmstadt 983SV Elversberg326' Sonradan6.3
- 2.BundesligaSV Elversberg1Schalke 04222' Sonradan6.0
- 2.BundesligaSV Elversberg3Arminia Bielefeld18' Sonradan
- 2.BundesligaGreuther Fürth2SV Elversberg030' Sonradan5.8
- 2.BundesligaSV Elversberg1Magdeburg082' İlk 117.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 899 dk
Hücum
- Şut (isabetli)12 (4)90 dk’da 2.03
- Başarılı çalım10 / 13
Pas
- Kilit pas1090 dk’da 2.01
- Pas isabeti83%340 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme12 · 17
- Kazanılan ikili mücadele52 / 87
- Aldırdığı faul1890 dk’da 2.47
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaSV Elversberg | 4 | 1 | 0 | 138 | 1 | 0 |
| 2025 | 2.BundesligaSV Elversberg | 28 | 3 | 1 | 1.099 | 3 | 0 |
| DFB PokalSV Elversberg | 1 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2.BundesligaSV Elversberg | 30 | 1 | 0 | 1.082 | 2 | 1 |
| BundesligaSV Elversberg | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | |
| DFB PokalSV Elversberg | 2 | 1 | 0 | 81 | 0 | 0 | |
| Toplam | 66 | 6 | 1 | 2.432 | 6 | 1 | |
Kulüpler
- SV ElversbergŞu an#17
