Accrington StanleyOrta saha
Freddie Sass
- Forma numarası
- 3
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2025FA Cup · Lig 2
28Maç16 kez ilk 11
1.587Dakika
1Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist1
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.14
Sayılar arşivimizdeki 28 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0B07.03.26 · Accrington Stanley 1 - 1 Cambridge United · Puan 6.06.0B14.03.26 · Barrow 0 - 0 Accrington Stanley · Puan 6.05.9M17.03.26 · Accrington Stanley 0 - 4 Notts County · Puan 5.9–M21.03.26 · Accrington Stanley 0 - 1 Chesterfield FC5.4M28.03.26 · Bristol Rovers 2 - 0 Accrington Stanley · Puan 5.47.5G03.04.26 · Accrington Stanley 2 - 0 Crewe Alexandra · Puan 7.56.4M06.04.26 · Gillingham 2 - 0 Accrington Stanley · Puan 6.46.7M11.04.26 · Accrington Stanley 1 - 2 Fleetwood Town · Puan 6.76.0M14.04.26 · Colchester United 2 - 1 Accrington Stanley · Puan 6.06.4B18.04.26 · Swindon Town 2 - 2 Accrington Stanley · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.121 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.52 |
| Kilit pas | 1.31 |
| Pas isabeti | 57% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.08 |
| Aldırdığı faul | 2.29 |
Son maçları
- League TwoSwindon Town2Accrington Stanley226' İlk 116.4
- League TwoColchester United2Accrington Stanley190' İlk 116.0
- League TwoAccrington Stanley1Fleetwood Town290' İlk 116.7
- League TwoGillingham2Accrington Stanley090' İlk 116.4
- League TwoAccrington Stanley2Crewe Alexandra0Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.5
- League TwoBristol Rovers2Accrington Stanley0Sarı kart 136' Sonradan5.4
- League TwoAccrington Stanley0Chesterfield FC110' Sonradan
- League TwoAccrington Stanley0Notts County445' İlk 115.9
- League TwoBarrow0Accrington Stanley090' İlk 116.0
- League TwoAccrington Stanley1Cambridge United1Sarı kart 190' İlk 116.0
- League TwoBromley2Accrington Stanley1AAsist 190' İlk 117.2
- League TwoAccrington Stanley0Barnet FC190' İlk 116.1
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.121 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.52
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.31
- Pas isabeti57%335 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme14 · 11
- Kazanılan ikili mücadele65 / 107
- Aldırdığı faul1490 dk’da 2.29
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | FA CupAccrington Stanley | 1 | 0 | 0 | 30 | 0 | 0 |
| Lig 2Accrington Stanley | 27 | 1 | 1 | 1.557 | 3 | 0 | |
| Toplam | 28 | 1 | 1 | 1.587 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Accrington StanleyŞu an#3
