ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Franz Gonzales

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026LFPB

9Maç9 kez ilk 11
659Dakika
0Gol
3Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.55
Gol + asist3
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.38

Sayılar arşivimizdeki 32 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

4.7B14.07.25 · CD Oriente Petrolero 3 - 3 Club ABB · Puan 4.76.6M16.07.26 · The Strongest 2 - 1 CD Oriente Petrolero · Puan 6.66.1B19.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 6.16.2G26.07.26 · Independiente Petrolero 1 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 6.27.7G10.08.26 · CD Oriente Petrolero 5 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 7.76.8G15.08.26 · Real Oruro 2 - 3 CD Oriente Petrolero · Puan 6.87.4G22.08.26 · CD Oriente Petrolero 4 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 7.45.3B25.08.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 3 - 3 CD Oriente Petrolero · Puan 5.37.1M12.09.26 · Club Real Potosi 2 - 1 CD Oriente Petrolero · Puan 7.17.6G18.09.26 · CD Real Tomayapo 0 - 2 CD Oriente Petrolero · Puan 7.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Universitario de Vinto 6.0, Club Blooming 6.8, Club ABB 4.7, The Strongest 6.6, Club Aurora Cochabamba 6.1, Independiente Petrolero 6.2, FC Universitario de Vinto 7.7, Real Oruro 6.8, CD San Antonio Bulo Bulo 7.4, CD Gualberto Villarroel San Jose 5.3, Club Real Potosi 7.1, CD Real Tomayapo 7.6ort. 6.5204.04.25 · CD Oriente Petrolero 0 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.023.06.25 · Club Blooming 2 - 1 CD Oriente Petrolero · 6.814.07.25 · CD Oriente Petrolero 3 - 3 Club ABB · 4.716.07.26 · The Strongest 2 - 1 CD Oriente Petrolero · 6.619.07.26 · Club Aurora Cochabamba 2 - 2 CD Oriente Petrolero · 6.126.07.26 · Independiente Petrolero 1 - 2 CD Oriente Petrolero · 6.210.08.26 · CD Oriente Petrolero 5 - 0 FC Universitario de Vinto · 7.715.08.26 · Real Oruro 2 - 3 CD Oriente Petrolero · 6.822.08.26 · CD Oriente Petrolero 4 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · 7.425.08.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 3 - 3 CD Oriente Petrolero · 5.312.09.26 · Club Real Potosi 2 - 1 CD Oriente Petrolero · 7.118.09.26 · CD Real Tomayapo 0 - 2 CD Oriente Petrolero · 7.67.67.7

90 dakika başına profil9 maç · 659 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.32, Kilit pas 1.78, Çalım 0.72, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 2.80, Aldırdığı faul 1.89Şut: 1.32Kilit pas: 1.78Çalım: 0.72Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 2.80Aldırdığı faul: 1.89Şut1.32Kilit pas1.78Çalım0.72Pas isabeti77%Kazanılan ikili44%Top kazanma2.80Aldırdığı faul1.89
90 dakika başına profil
Şut1.32
Kilit pas1.78
Çalım0.72
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma2.80
Aldırdığı faul1.89
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBCD Real Tomayapo0CD Oriente Petrolero2Asist 183' İlk 117.6
  • LFPBClub Real Potosi2CD Oriente Petrolero190' İlk 117.1
  • LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose3CD Oriente Petrolero3Sarı kart 145' İlk 115.3
  • LFPBCD Oriente Petrolero4CD San Antonio Bulo Bulo0Asist 1Sarı kart 190' İlk 117.4
  • LFPBReal Oruro2CD Oriente Petrolero3Sarı kart 183' İlk 116.8
  • LFPBCD Oriente Petrolero5FC Universitario de Vinto0Asist 190' İlk 117.7
  • LFPBIndependiente Petrolero1CD Oriente Petrolero2Sarı kart 145' İlk 116.2
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2CD Oriente Petrolero2Sarı kart 168' İlk 116.1
  • LFPBThe Strongest2CD Oriente Petrolero165' İlk 116.6
  • LFPBCD Oriente Petrolero3Club ABB32Sarı kart 2Kırmızı kart 159' İlk 114.7
  • LFPBClub Blooming2CD Oriente Petrolero161' İlk 116.8
  • LFPBCD Oriente Petrolero0FC Universitario de Vinto060' Sonradan6.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 32024 · Gol: 12024 · Asist: 22026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6626.11.24 · İlk 11: 90'29.11.24 · İlk 11: 90'02.12.24 · İlk 11: 29'09.12.24 · İlk 11: 25'11.12.24 · İlk 11: 90'17.12.24 · İlk 11: 59'19.12.24 · İlk 11: 90'31.03.25 · Sonradan: 12'04.04.25 · Sonradan: 60'23.06.25 · İlk 11: 61'14.07.25 · İlk 11: 59'16.07.26 · İlk 11: 65'19.07.26 · İlk 11: 68'26.07.26 · İlk 11: 45'10.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 83'22.08.26 · İlk 11: 90'25.08.26 · İlk 11: 45'12.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 83'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 659 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (2)90 dk’da 1.32
  • Başarılı çalım3 / 4

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 1.78
  • Pas isabeti77%280 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele30 / 68
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.89

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBCD Oriente Petrolero90365950
2025LFPBCD Oriente Petrolero40019221
2024LFPBCD Oriente Petrolero19121.08610
Toplam32151.93781

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım