ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

F. Poulolo

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Superliga

6Maç4 kez ilk 11
398Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 68 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.7M20.03.26 · FCSB 1 - 0 FC UTA Arad · Puan 6.76.1M17.04.26 · FC Otelul Galati 1 - 0 FC UTA Arad · Puan 6.17.2B26.04.26 · FC UTA Arad 0 - 0 FCV Farul Constanta · Puan 7.26.7B03.05.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 FC UTA Arad · Puan 6.76.2G19.07.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FCV Farul Constanta · Puan 6.25.8M26.07.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 5.8–M28.08.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 3 Petrolul Ploiesti5.5M07.09.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC Universitatea Cluj · Puan 5.57.1G23.10.26 · FC Corvinul Hunedoara 0 - 3 FC Universitatea Cluj · Puan 7.17.4G02.11.26 · FC Universitatea Cluj 1 - 0 FCSB · Puan 7.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FCSB 6.0, FC Metaloglobus Bucuresti 6.0, AFC Hermannstadt 6.8, FCSB 6.7, FC Otelul Galati 6.1, FCV Farul Constanta 7.2, Petrolul Ploiesti 6.7, FCV Farul Constanta 6.2, ACS Sepsi Sic 5.8, Universitatea Craiova 5.5, FC Corvinul Hunedoara 7.1, FCSB 7.4ort. 6.4601.03.26 · FC UTA Arad 2 - 4 FCSB · 6.007.03.26 · FC Metaloglobus Bucuresti 2 - 2 FC UTA Arad · 6.013.03.26 · FC UTA Arad 3 - 2 AFC Hermannstadt · 6.820.03.26 · FCSB 1 - 0 FC UTA Arad · 6.717.04.26 · FC Otelul Galati 1 - 0 FC UTA Arad · 6.126.04.26 · FC UTA Arad 0 - 0 FCV Farul Constanta · 7.203.05.26 · Petrolul Ploiesti 1 - 1 FC UTA Arad · 6.719.07.26 · FC Universitatea Cluj 2 - 1 FCV Farul Constanta · 6.226.07.26 · ACS Sepsi Sic 1 - 0 FC Universitatea Cluj · 5.807.09.26 · Universitatea Craiova 4 - 0 FC Universitatea Cluj · 5.523.10.26 · FC Corvinul Hunedoara 0 - 3 FC Universitatea Cluj · 7.102.11.26 · FC Universitatea Cluj 1 - 0 FCSB · 7.47.4

90 dakika başına profil25 maç · 2.083 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Kilit pas 0.97, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 2.80, Aldırdığı faul 1.03Şut: 1.00Kilit pas: 0.97Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 2.80Aldırdığı faul: 1.03Şut1.00Kilit pas0.97Pas isabeti81%Kazanılan ikili56%Top kazanma2.80Aldırdığı faul1.03
90 dakika başına profil
Şut1.00
Kilit pas0.97
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma2.80
Aldırdığı faul1.03
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8217.01.26 · İlk 11: 90'26.01.26 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'04.02.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 68'15.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'01.03.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 87'13.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'03.05.26 · İlk 11: 90'19.07.26 · Sonradan: 27'26.07.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · Sonradan: 11'07.09.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.083 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım0 / 1

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.97
  • Pas isabeti81%974 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme42 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele89 / 158
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.03

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026SuperligaFC Universitatea Cluj60039800
2025SuperligaFC UTA Arad33102.86920
2024SuperligaFC UTA Arad29102.54120
Toplam68205.80840

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım