TSG 1899 HoffenheimOrta saha
Finn Ole Becker
- Forma numarası
- 20
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga
6Maç6 kez ilk 11
444Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.08
Gol + asist3
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.35
Sayılar arşivimizdeki 51 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G26.04.26 · 1. FC Nürnberg 1 - 0 Magdeburg · Puan 6.87.4B03.05.26 · Greuther Fürth 1 - 1 1. FC Nürnberg · Puan 7.47.3G09.05.26 · 1. FC Nürnberg 3 - 0 Schalke 04 · Puan 7.37.0B17.05.26 · Hannover 96 3 - 3 1. FC Nürnberg · Puan 7.08.5G09.08.26 · 1. FC Nürnberg 3 - 0 Dynamo Dresden · Puan 8.56.4G15.08.26 · Greuther Fürth 2 - 4 1. FC Nürnberg · Puan 6.47.4G29.08.26 · 1. FC Nürnberg 4 - 1 Arminia Bielefeld · Puan 7.46.8B05.09.26 · Holstein Kiel 2 - 2 1. FC Nürnberg · Puan 6.86.5G11.09.26 · 1. FC Nürnberg 2 - 1 Hannover 96 · Puan 6.56.7G19.09.26 · Karlsruher 0 - 1 1. FC Nürnberg · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil28 maç · 2.004 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.67 |
| Kilit pas | 2.70 |
| Çalım | 1.83 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 2.68 |
| Aldırdığı faul | 1.44 |
Son maçları
- 2.BundesligaKarlsruher01. FC Nürnberg170' İlk 116.7
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg2Hannover 961Sarı kart 163' İlk 116.5
- 2.BundesligaHolstein Kiel21. FC Nürnberg263' İlk 116.8
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg4Arminia Bielefeld1AAsist 183' İlk 117.4
- 2.BundesligaGreuther Fürth21. FC Nürnberg475' İlk 116.4
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg3Dynamo Dresden0AAsist 190' İlk 118.5
- 2.BundesligaHannover 9631. FC Nürnberg3Sarı kart 190' İlk 117.0
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg3Schalke 040AAsist 1Sarı kart 177' İlk 117.3
- 2.BundesligaGreuther Fürth11. FC Nürnberg188' İlk 117.4
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg1Magdeburg083' İlk 116.8
- 2.BundesligaArminia Bielefeld11. FC Nürnberg170' İlk 116.5
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg0Dynamo Dresden228' Sonradan6.2
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.004 dk
Hücum
- Şut (isabetli)16 (7)90 dk’da 1.67
- Başarılı çalım26 / 42
Pas
- Kilit pas4090 dk’da 2.70
- Pas isabeti83%953 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme27 · 11
- Kazanılan ikili mücadele77 / 141
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.44
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 6 | 0 | 2 | 444 | 1 | 0 |
| 2025 | 2.Bundesliga1. FC Nürnberg | 30 | 3 | 3 | 2.275 | 9 | 0 |
| 2024 | BundesligaTSG 1899 Hoffenheim | 13 | 0 | 1 | 666 | 1 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiTSG 1899 Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| Toplam | 51 | 3 | 6 | 3.565 | 11 | 0 | |
Kulüpler
- TSG 1899 HoffenheimŞu an#20
- 1. FC NürnbergŞu an#25
