ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Filip Mielke

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Lig · 1. Liga

8Maç6 kez ilk 11
560Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist1
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.12

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.4M18.04.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 2 FK DAC Dunajska Streda · Puan 7.46.1G25.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 2 ŽP Šport Podbrezová · Puan 6.17.8G25.07.26 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 MFK Zemplin Michalovce · Puan 7.87.1M01.08.26 · SK Slovan Bratislava 3 - 0 ŽP Šport Podbrezová · Puan 7.17.3G08.08.26 · MFK Ružomberok 1 - 4 ŽP Šport Podbrezová · Puan 7.36.0M30.08.26 · FC Slovan Liberec 2 - 0 FC Hradec Králové · Puan 6.07.1M02.09.26 · Zbrojovka Brno 1 - 0 FC Hradec Králové · Puan 7.1–G13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové5.9M20.09.26 · FC Hradec Králové 0 - 2 FK Teplice · Puan 5.96.6B17.10.26 · SK Slavia Prague 0 - 0 FC Hradec Králové · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: FC Tatran Presov 7.4, MFK Zemplin Michalovce 6.5, FC Spartak Trnava 5.8, FK DAC Dunajska Streda 7.4, MFK Zemplin Michalovce 6.1, MFK Zemplin Michalovce 7.8, SK Slovan Bratislava 7.1, MFK Ružomberok 7.3, FC Slovan Liberec 6.0, Zbrojovka Brno 7.1, FK Teplice 5.9, SK Slavia Prague 6.6ort. 6.7528.02.26 · ŽP Šport Podbrezová 4 - 1 FC Tatran Presov · 7.414.03.26 · ŽP Šport Podbrezová 0 - 1 MFK Zemplin Michalovce · 6.505.04.26 · FC Spartak Trnava 4 - 1 ŽP Šport Podbrezová · 5.818.04.26 · ŽP Šport Podbrezová 1 - 2 FK DAC Dunajska Streda · 7.425.04.26 · MFK Zemplin Michalovce 1 - 2 ŽP Šport Podbrezová · 6.125.07.26 · ŽP Šport Podbrezová 2 - 0 MFK Zemplin Michalovce · 7.801.08.26 · SK Slovan Bratislava 3 - 0 ŽP Šport Podbrezová · 7.108.08.26 · MFK Ružomberok 1 - 4 ŽP Šport Podbrezová · 7.330.08.26 · FC Slovan Liberec 2 - 0 FC Hradec Králové · 6.002.09.26 · Zbrojovka Brno 1 - 0 FC Hradec Králové · 7.120.09.26 · FC Hradec Králové 0 - 2 FK Teplice · 5.917.10.26 · SK Slavia Prague 0 - 0 FC Hradec Králové · 6.66.67.8

90 dakika başına profil22 maç · 1.813 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.16, Kilit pas 0.94, Çalım 1.21, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.80, Aldırdığı faul 1.21Şut: 1.16Kilit pas: 0.94Çalım: 1.21Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.80Aldırdığı faul: 1.21Şut1.16Kilit pas0.94Çalım1.21Pas isabeti83%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.80Aldırdığı faul1.21
90 dakika başına profil
Şut1.16
Kilit pas0.94
Çalım1.21
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.80
Aldırdığı faul1.21
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • 1. LigaSK Slavia Prague0FC Hradec Králové090' İlk 116.6
  • 1. LigaFC Hradec Králové0FK Teplice255' İlk 115.9
  • 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové210' Sonradan
  • 1. LigaZbrojovka Brno1FC Hradec Králové090' İlk 117.1
  • 1. LigaFC Slovan Liberec2FC Hradec Králové045' Sonradan6.0
  • 1. LigMFK Ružomberok1ŽP Šport Podbrezová490' İlk 117.3
  • 1. LigSK Slovan Bratislava3ŽP Šport Podbrezová090' İlk 117.1
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová2MFK Zemplin Michalovce090' İlk 117.8
  • 1. LigMFK Zemplin Michalovce1ŽP Šport Podbrezová290' İlk 116.1
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová1FK DAC Dunajska Streda2Asist 190' İlk 117.4
  • 1. LigFC Spartak Trnava4ŽP Šport Podbrezová183' İlk 115.8
  • 1. LigŽP Šport Podbrezová0MFK Zemplin Michalovce190' İlk 116.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8230.11.25 · İlk 11: 90'03.12.25 · İlk 11: 90'06.12.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'14.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'05.04.26 · İlk 11: 83'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'25.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · Sonradan: 45'02.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · Sonradan: 10'20.09.26 · İlk 11: 55'17.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.813 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)10 (6)90 dk’da 1.16
  • Başarılı çalım8 / 19

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 0.94
  • Pas isabeti83%940 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme38 · 21
  • Kazanılan ikili mücadele109 / 178
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 1.21

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigŽP Šport Podbrezová30027000
1. LigaFC Hradec Králové50029000
20251. LigŽP Šport Podbrezová17021.51521
20241. LigŽP Šport Podbrezová19001.69420
Toplam44023.76941

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım