LKP Motor LublinDefans
Filip Luberecki
- Forma numarası
- 24
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Ekstraklasa
13Maç13 kez ilk 11
1.162Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.02
Gol + asist0
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 71 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.9G16.08.26 · LKP Motor Lublin 1 - 0 GKS Katowice · Puan 7.97.1B22.08.26 · Korona Kielce 1 - 1 LKP Motor Lublin · Puan 7.17.7M29.08.26 · LKP Motor Lublin 0 - 2 Piast Gliwice · Puan 7.75.9M05.09.26 · LKP Motor Lublin 2 - 3 Legia Warshaw · Puan 5.95.9M11.09.26 · KS Rakow Czestochowa 2 - 1 LKP Motor Lublin · Puan 5.97.9B19.09.26 · LKP Motor Lublin 0 - 0 Gornik Zabrze · Puan 7.97.0G12.10.26 · RKS Radomiak Radom 2 - 3 LKP Motor Lublin · Puan 7.07.5G17.10.26 · LKP Motor Lublin 3 - 2 Slask Wroclaw · Puan 7.56.2B23.10.26 · LKP Motor Lublin 2 - 2 Zaglebie Lubin · Puan 6.27.1G30.10.26 · KS Cracovia 1 - 2 LKP Motor Lublin · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil33 maç · 2.912 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.55 |
| Çalım | 1.36 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 48% |
| Top kazanma | 4.28 |
| Aldırdığı faul | 1.28 |
Son maçları
- EkstraklasaKS Cracovia1LKP Motor Lublin290' İlk 117.1
- EkstraklasaLKP Motor Lublin2Zaglebie Lubin285' İlk 116.2
- EkstraklasaLKP Motor Lublin3Slask Wroclaw290' İlk 117.5
- EkstraklasaRKS Radomiak Radom2LKP Motor Lublin390' İlk 117.0
- EkstraklasaLKP Motor Lublin0Gornik Zabrze090' İlk 117.9
- EkstraklasaKS Rakow Czestochowa2LKP Motor Lublin187' İlk 115.9
- EkstraklasaLKP Motor Lublin2Legia Warshaw390' İlk 115.9
- EkstraklasaLKP Motor Lublin0Piast Gliwice290' İlk 117.7
- EkstraklasaKorona Kielce1LKP Motor Lublin190' İlk 117.1
- EkstraklasaLKP Motor Lublin1GKS Katowice090' İlk 117.9
- EkstraklasaPogon Szczecin3LKP Motor Lublin190' İlk 116.7
- EkstraklasaLKP Motor Lublin1Jagiellonia Bialystok290' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.912 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (2)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım20 / 46
Pas
- Kilit pas2690 dk’da 1.55
- Pas isabeti84%1.314 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme98 · 32
- Kazanılan ikili mücadele142 / 297
- Aldırdığı faul1990 dk’da 1.28
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | EkstraklasaLKP Motor Lublin | 13 | 0 | 0 | 1.162 | 1 | 0 |
| 2025 | EkstraklasaLKP Motor Lublin | 31 | 0 | 1 | 2.619 | 5 | 0 |
| 2024 | EkstraklasaLKP Motor Lublin | 27 | 0 | 1 | 1.920 | 3 | 0 |
| Toplam | 71 | 0 | 2 | 5.701 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- LKP Motor LublinŞu an#24
