Fortuna DüsseldorfForvet
Filimon Gerezgiher
- Forma numarası
- 23
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20263. Liga
2Maç2 kez ilk 11
164Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.39
Gol + asist1
Maç başına dakika55
90 dakikada gol + asist0.16
Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.1M13.02.26 · FC Dordrecht 1 - 0 Emmen · Puan 6.16.4M20.02.26 · Emmen 2 - 3 Jong PSV Eindhoven · Puan 6.46.2B23.02.26 · Emmen 0 - 0 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.25.9M27.02.26 · Emmen 0 - 3 Willem II · Puan 5.97.7G02.03.26 · Emmen 1 - 0 Jong FC Utrecht · Puan 7.77.9G09.03.26 · Jong AZ Alkmaar 2 - 3 Emmen · Puan 7.94.8M13.03.26 · Emmen 0 - 1 ADO Den Haag · Puan 4.86.0M28.03.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Emmen · Puan 6.06.9B24.10.26 · FC Hansa Rostock 1 - 1 Fortuna Düsseldorf · Puan 6.96.0B30.10.26 · Fortuna Düsseldorf 0 - 0 Meppen · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil17 maç · 889 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.43 |
| Kilit pas | 2.06 |
| Çalım | 1.85 |
| Pas isabeti | 69% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 2.12 |
| Aldırdığı faul | 1.83 |
Son maçları
- 3. LigaFortuna Düsseldorf0Meppen089' İlk 116.0
- 3. LigaFC Hansa Rostock1Fortuna Düsseldorf175' İlk 116.9
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Emmen016' Sonradan6.0
- Eerste DivisieEmmen0ADO Den Haag1Sarı kart 161' İlk 114.8
- Eerste DivisieJong AZ Alkmaar2Emmen3Gol 177' İlk 117.9
- Eerste DivisieEmmen1Jong FC Utrecht089' İlk 117.7
- Eerste DivisieEmmen0Willem II379' İlk 115.9
- Eerste DivisieEmmen0Jong Ajax Amsterdam0Sarı kart 122' Sonradan6.2
- Eerste DivisieEmmen2Jong PSV Eindhoven327' Sonradan6.4
- Eerste DivisieFC Dordrecht1Emmen015' Sonradan6.1
- Eerste DivisieTOP Oss4Emmen068' İlk 116.0
- Eerste DivisieAlmere City FC4Emmen276' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler17 maç · 889 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (5)90 dk’da 1.43
- Başarılı çalım14 / 38
Pas
- Kilit pas1790 dk’da 2.06
- Pas isabeti69%179 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 4
- Kazanılan ikili mücadele46 / 106
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.83
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaFortuna Düsseldorf | 2 | 0 | 0 | 164 | 0 | 0 |
| 2025 | Eerste DivisieEmmen | 25 | 2 | 2 | 1.372 | 3 | 0 |
| 2024 | 2.BundesligaSV Elversberg | 19 | 1 | 1 | 373 | 2 | 0 |
| DFB PokalSV Elversberg | 2 | 0 | 2 | 135 | 0 | 0 | |
| Toplam | 48 | 3 | 5 | 2.044 | 5 | 0 | |
Kulüpler
- Fortuna DüsseldorfŞu an#23
- EmmenŞu an#27
- SV ElversbergŞu an#27
