Ghazl El Mahallah CKDefans
Fares Nechat Djabri
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Premier Lig
8Maç8 kez ilk 11
720Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.77
Gol + asist1
Maç başına dakika78
90 dakikada gol + asist0.12
Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
–B07.02.26 · JS Kabylie 0 - 0 Al Ahly Cairo5.8M15.02.26 · Young Africans SC 3 - 0 JS Kabylie · Puan 5.86.3M22.08.26 · Ghazl El Mahallah CK 0 - 3 Alassiouty Sport · Puan 6.36.5M27.08.26 · Modern Sport FC 2 - 0 Ghazl El Mahallah CK · Puan 6.57.9B01.09.26 · Ghazl El Mahallah CK 0 - 0 ENPPI SC · Puan 7.97.7M07.09.26 · National Bank FC 3 - 1 Ghazl El Mahallah CK · Puan 7.76.1M16.09.26 · Ghazl El Mahallah CK 0 - 1 Zamalek SC · Puan 6.16.5M12.10.26 · Smouha SC 1 - 0 Ghazl El Mahallah CK · Puan 6.57.0G21.10.26 · Ghazl El Mahallah CK 2 - 1 Al Ittihad Alexandria · Puan 7.07.1G31.10.26 · Abu Qir Semad FC 0 - 1 Ghazl El Mahallah CK · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 11 maç
90 dakika başına profil12 maç · 912 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.50 |
| Kilit pas | 1.38 |
| Çalım | 0.80 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.44 |
| Aldırdığı faul | 1.17 |
Son maçları
- Premier LigAbu Qir Semad FC0Ghazl El Mahallah CK190' İlk 117.1
- Premier LigGhazl El Mahallah CK2Al Ittihad Alexandria190' İlk 117.0
- Premier LigSmouha SC1Ghazl El Mahallah CK090' İlk 116.5
- Premier LigGhazl El Mahallah CK0Zamalek SC1Sarı kart 190' İlk 116.1
- Premier LigNational Bank FC3Ghazl El Mahallah CK1AAsist 190' İlk 117.7
- Premier LigGhazl El Mahallah CK0ENPPI SC090' İlk 117.9
- Premier LigModern Sport FC2Ghazl El Mahallah CK090' İlk 116.5
- Premier LigGhazl El Mahallah CK0Alassiouty Sport390' İlk 116.3
- CAF Champions LeagueYoung Africans SC3JS Kabylie045' Sonradan5.8
- CAF Champions LeagueJS Kabylie0Al Ahly Cairo013' Sonradan
- CAF Champions LeagueJS Kabylie0Young Africans SC090' İlk 117.1
- CAF Champions LeagueAl Ahly Cairo4JS Kabylie144' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 12 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 912 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (0)90 dk’da 0.50
- Başarılı çalım4 / 12
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.38
- Pas isabeti82%359 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 14
- Kazanılan ikili mücadele31 / 57
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.17
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigGhazl El Mahallah CK | 8 | 0 | 1 | 720 | 1 | 0 |
| 2025 | CAF Champions LeagueJS Kabylie | 4 | 0 | 0 | 192 | 0 | 0 |
| Toplam | 12 | 0 | 1 | 912 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- Ghazl El Mahallah CKŞu an#23
- JS KabylieŞu an#2
