Zalaegerszeg TEOrta saha
Fabricio Amato
- Forma numarası
- 30
Orta saha
Sezon 2025Liga Profesional · NB I
20Maç18 kez ilk 11
1.657Dakika
1Gol
0Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist0
Maç başına dakika88
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 20 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G08.02.26 · Puskas Academy 0 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 7.17.2G14.02.26 · Zalaegerszeg TE 3 - 1 Ferencvárosi TC · Puan 7.27.2B22.02.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 1 Debreceni VSC · Puan 7.26.1B28.02.26 · Diósgyöri VTK 1 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 6.17.3G07.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 1 Gyor ETO FC · Puan 7.37.2B14.03.26 · Paksi SE 1 - 1 Zalaegerszeg TE · Puan 7.26.7G21.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Újpest FC · Puan 6.77.4M11.04.26 · MTK Budapest FC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Puan 7.47.1M01.05.26 · Zalaegerszeg TE 1 - 3 Puskas Academy · Puan 7.16.7M16.05.26 · Ferencvárosi TC 3 - 0 Zalaegerszeg TE · Puan 6.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil15 maç · 1.329 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 1.29 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 84% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 4.11 |
| Aldırdığı faul | 1.43 |
Son maçları
- NB IFerencvárosi TC3Zalaegerszeg TE090' İlk 116.7
- NB IZalaegerszeg TE1Puskas Academy390' İlk 117.1
- NB IMTK Budapest FC3Zalaegerszeg TE086' İlk 117.4
- NB IZalaegerszeg TE2Újpest FC0Sarı kart 190' İlk 116.7
- NB IPaksi SE1Zalaegerszeg TE190' İlk 117.2
- NB IZalaegerszeg TE2Gyor ETO FC1Sarı kart 190' İlk 117.3
- NB IDiósgyöri VTK1Zalaegerszeg TE173' İlk 116.1
- NB IZalaegerszeg TE1Debreceni VSC190' İlk 117.2
- NB IZalaegerszeg TE3Ferencvárosi TC1Sarı kart 190' İlk 117.2
- NB IPuskas Academy0Zalaegerszeg TE190' İlk 117.1
- NB IZalaegerszeg TE1MTK Budapest FC190' İlk 117.6
- NB IVarda Se3Zalaegerszeg TE3Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.329 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım3 / 6
Pas
- Kilit pas990 dk’da 1.29
- Pas isabeti84%800 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 16
- Kazanılan ikili mücadele93 / 155
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.43
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Liga ProfesionalIndependiente Rivadavia | 1 | 0 | 0 | 26 | 0 | 0 |
| NB IZalaegerszeg TE | 19 | 1 | 0 | 1.631 | 6 | 0 | |
| Toplam | 20 | 1 | 0 | 1.657 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Zalaegerszeg TEŞu an#30
- Independiente RivadaviaŞu an#44