ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Frank Magri

Forma numarası
9
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Katar Yıldızlar Ligi

7Maç7 kez ilk 11
527Dakika
2Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.82
Gol + asist4
Maç başına dakika68
90 dakikada gol + asist0.53

Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.5G06.12.25 · Toulouse 1 - 0 Strasbourg · Puan 5.56.0G13.12.25 · Paris 0 - 3 Toulouse · Puan 6.08.8G17.01.26 · Toulouse 5 - 1 OGC Nice · Puan 8.89.2G21.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · Puan 9.26.7M27.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · Puan 6.76.5M05.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · Puan 6.56.7B11.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · Puan 6.76.6M08.10.26 · Al-Wakrah 3 - 2 Al-Gharafa SC · Puan 6.65.9B18.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · Puan 5.96.3G30.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Angers SCO 6.1, Marsilya 6.7, Strasbourg 5.5, Paris 6.0, OGC Nice 8.8, Al-Shahaniya SC 9.2, Al-Shamal SC 6.7, Al Sadd SC Doha 6.5, Lusail SC 6.7, Al-Wakrah 6.6, Al Rayyan 5.9, Qatar SC 6.3ort. 6.7523.11.25 · Toulouse 0 - 1 Angers SCO · 6.129.11.25 · Marsilya 2 - 2 Toulouse · 6.706.12.25 · Toulouse 1 - 0 Strasbourg · 5.513.12.25 · Paris 0 - 3 Toulouse · 6.017.01.26 · Toulouse 5 - 1 OGC Nice · 8.821.08.26 · Al-Gharafa SC 2 - 1 Al-Shahaniya SC · 9.227.08.26 · Al-Gharafa SC 1 - 3 Al-Shamal SC · 6.705.09.26 · Al Sadd SC Doha 4 - 1 Al-Gharafa SC · 6.511.09.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Lusail SC · 6.708.10.26 · Al-Wakrah 3 - 2 Al-Gharafa SC · 6.618.10.26 · Al-Gharafa SC 0 - 0 Al Rayyan · 5.930.10.26 · Al-Gharafa SC 2 - 0 Qatar SC · 6.36.39.2

90 dakika başına profil14 maç · 1.005 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.52, Kilit pas 1.71, Çalım 0.88, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 1.17, Aldırdığı faul 2.14Şut: 2.52Kilit pas: 1.71Çalım: 0.88Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 1.17Aldırdığı faul: 2.14Şut2.52Kilit pas1.71Çalım0.88Pas isabeti83%Kazanılan ikili41%Top kazanma1.17Aldırdığı faul2.14
90 dakika başına profil
Şut2.52
Kilit pas1.71
Çalım0.88
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma1.17
Aldırdığı faul2.14
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 5, Asist 1; 2025: Gol 5, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 02024 · Gol: 52024 · Asist: 12025 · Gol: 52025 · Asist: 12026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7421.09.25 · İlk 11: 90'27.09.25 · İlk 11: 90'05.10.25 · İlk 11: 71'19.10.25 · İlk 11: 64'25.10.25 · İlk 11: 73'29.10.25 · İlk 11: 80'02.11.25 · İlk 11: 79'09.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 66'29.11.25 · İlk 11: 89'06.12.25 · İlk 11: 45'13.12.25 · Sonradan: 27'17.01.26 · İlk 11: 82'21.08.26 · İlk 11: 90'27.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'08.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 45'30.10.26 · İlk 11: 32'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.005 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)23 (9)90 dk’da 2.52
  • Başarılı çalım6 / 12

Pas

  • Kilit pas1690 dk’da 1.71
  • Pas isabeti83%193 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele60 / 146
  • Aldırdığı faul2090 dk’da 2.14

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Katar Yıldızlar LigiAl-Gharafa SC72052700
2025Lig 1Toulouse17511.26430
2024Coupe de FranceToulouse20018000
Lig 1Toulouse31511.53451
Toplam571223.50581

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım