ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

F. Lakay

Uyruk
South Africa
Yaş
29
Forma numarası
15
Tam adı
Fagrie Lakay
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Premier Lig

24Maç24 kez ilk 11
1.934Dakika
6Gol
5Asist
6Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist6
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.66

Sayılar arşivimizdeki 46 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

9.3G05.02.26 · Ceramica Cleopatra FC 3 - 2 Ghazl El Mahallah CK · Puan 9.36.0M20.02.26 · Alassiouty Sport 1 - 0 Ceramica Cleopatra FC · Puan 6.08.0B24.02.26 · Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Ismaily SC · Puan 8.07.4B28.02.26 · Wadi Degla FC 1 - 1 Ceramica Cleopatra FC · Puan 7.46.2B05.03.26 · Ceramica Cleopatra FC 2 - 2 National Bank FC · Puan 6.27.2B07.04.26 · Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Al Ahly Cairo · Puan 7.27.6G22.04.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · Puan 7.66.4M01.05.26 · Ceramica Cleopatra FC 0 - 1 Al Masry · Puan 6.45.3B05.05.26 · Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Alassiouty Sport · Puan 5.36.6M20.05.26 · Zamalek SC 1 - 0 Ceramica Cleopatra FC · Puan 6.6

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Al Ittihad Alexandria 8.1, Al Masry 6.2, Ghazl El Mahallah CK 9.3, Alassiouty Sport 6.0, Ismaily SC 8.0, Wadi Degla FC 7.4, National Bank FC 6.2, Al Ahly Cairo 7.2, Smouha SC 7.6, Al Masry 6.4, Alassiouty Sport 5.3, Zamalek SC 6.6ort. 7.0221.01.26 · Ceramica Cleopatra FC 3 - 1 Al Ittihad Alexandria · 8.128.01.26 · Al Masry 3 - 2 Ceramica Cleopatra FC · 6.205.02.26 · Ceramica Cleopatra FC 3 - 2 Ghazl El Mahallah CK · 9.320.02.26 · Alassiouty Sport 1 - 0 Ceramica Cleopatra FC · 6.024.02.26 · Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Ismaily SC · 8.028.02.26 · Wadi Degla FC 1 - 1 Ceramica Cleopatra FC · 7.405.03.26 · Ceramica Cleopatra FC 2 - 2 National Bank FC · 6.207.04.26 · Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Al Ahly Cairo · 7.222.04.26 · Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra FC · 7.601.05.26 · Ceramica Cleopatra FC 0 - 1 Al Masry · 6.405.05.26 · Ceramica Cleopatra FC 1 - 1 Alassiouty Sport · 5.320.05.26 · Zamalek SC 1 - 0 Ceramica Cleopatra FC · 6.66.69.3

90 dakika başına profil14 maç · 1.093 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.78, Kilit pas 2.11, Çalım 1.38, Pas isabeti 78%, Kazanılan ikili 44%, Aldırdığı faul 2.01Şut: 1.78Kilit pas: 2.11Çalım: 1.38Pas isabeti: 78%Kazanılan ikili: 44%Aldırdığı faul: 2.01Şut1.78Kilit pas2.11Çalım1.38Pas isabeti78%Kazanılan ikili44%Aldırdığı faul2.01
90 dakika başına profil
Şut1.78
Kilit pas2.11
Çalım1.38
Pas isabeti78%
Kazanılan ikili44%
Aldırdığı faul2.01
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Premier LigZamalek SC1Ceramica Cleopatra FC090' İlk 116.6
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC1Alassiouty Sport1Sarı kart 184' İlk 115.3
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC0Al Masry190' İlk 116.4
  • Premier LigSmouha SC0Ceramica Cleopatra FC2Asist 190' İlk 117.6
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC1Al Ahly Cairo1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.2
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC2National Bank FC290' İlk 116.2
  • Premier LigWadi Degla FC1Ceramica Cleopatra FC1Asist 190' İlk 117.4
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC1Ismaily SC1Gol 190' İlk 118.0
  • Premier LigAlassiouty Sport1Ceramica Cleopatra FC019' İlk 116.0
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC3Ghazl El Mahallah CK22Gol 290' İlk 119.3
  • Premier LigAl Masry3Ceramica Cleopatra FC245' İlk 116.2
  • Premier LigCeramica Cleopatra FC3Al Ittihad Alexandria1Asist 190' İlk 118.1

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 6; 2025: Gol 6, Asist 52024 · Gol: 32024 · Asist: 62025 · Gol: 62025 · Asist: 5

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8019.09.25 · İlk 11: 90'24.09.25 · İlk 11: 90'29.09.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 86'19.10.25 · İlk 11: 69'26.10.25 · İlk 11: 90'02.11.25 · İlk 11: 45'22.11.25 · İlk 11: 90'21.01.26 · İlk 11: 90'28.01.26 · İlk 11: 45'05.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 19'24.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'05.03.26 · İlk 11: 90'07.04.26 · İlk 11: 90'22.04.26 · İlk 11: 90'01.05.26 · İlk 11: 90'05.05.26 · İlk 11: 84'20.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler14 maç · 1.093 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (9)90 dk’da 1.78
  • Başarılı çalım11 / 29

Pas

  • Kilit pas2190 dk’da 2.11
  • Pas isabeti78%426 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · –
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 117
  • Aldırdığı faul1990 dk’da 2.01

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Premier LigCeramica Cleopatra FC24651.93460
2024Premier LigCeramica Cleopatra FC22361.92241
Toplam469113.856101

Kulüpler

Hakkında

F. Lakay, Ceramica Cleopatra FC formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi: 31 May 1997 (29 yaşında). Uyruğu: South Africa. 2025 sezonunda 24 maçta 1.934 dakika oynadı; 6 gol, 5 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım