Oud-Heverlee LeuvenDefans
Ewoud Pletinckx
- Forma numarası
- 28
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Pro Ligi
7Maç5 kez ilk 11
473Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.37
Gol + asist0
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 69 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M23.05.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 2 KRC Genk · Puan 6.35.8M09.08.26 · Sporting de Charleroi 3 - 1 Oud-Heverlee Leuven · Puan 5.86.0M15.08.26 · Oud-Heverlee Leuven 0 - 3 Club Brugge · Puan 6.07.3M29.08.26 · Oud-Heverlee Leuven 1 - 2 Standard Liege · Puan 7.36.7M03.09.26 · Gent 1 - 0 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.76.1M06.09.26 · SK Beveren 3 - 0 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.1–G19.09.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 0 RAAL La Louviere–B11.10.26 · Royale Union Saint-Gilloise 1 - 1 Oud-Heverlee Leuven6.3B24.10.26 · Oud-Heverlee Leuven 2 - 2 Lommel SK · Puan 6.36.5G01.11.26 · Sint-Truiden 1 - 2 Oud-Heverlee Leuven · Puan 6.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil34 maç · 2.841 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.68 |
| Kilit pas | 1.20 |
| Çalım | 1.00 |
| Pas isabeti | 83% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.08 |
| Aldırdığı faul | 1.21 |
Son maçları
- Pro LigiSint-Truiden1Oud-Heverlee Leuven290' İlk 116.5
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven2Lommel SK290' İlk 116.3
- Pro LigiRoyale Union Saint-Gilloise1Oud-Heverlee Leuven111' Sonradan
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven2RAAL La Louviere0Sarı kart 112' Sonradan
- Pro LigiSK Beveren3Oud-Heverlee Leuven090' İlk 116.1
- Pro LigiGent1Oud-Heverlee Leuven090' İlk 116.7
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven1Standard Liege290' İlk 117.3
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven0Club Brugge390' İlk 116.0
- Pro LigiSporting de Charleroi3Oud-Heverlee Leuven190' İlk 115.8
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven0KRC Genk290' İlk 116.3
- Pro LigiSporting de Charleroi1Oud-Heverlee Leuven190' İlk 116.5
- Pro LigiOud-Heverlee Leuven3Royal Antwerp090' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler34 maç · 2.841 dk
Hücum
- Şut (isabetli)22 (5)90 dk’da 1.68
- Başarılı çalım5 / 8
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.20
- Pas isabeti83%1.313 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme48 · 36
- Kazanılan ikili mücadele134 / 243
- Aldırdığı faul490 dk’da 1.21
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Pro LigiOud-Heverlee Leuven | 7 | 0 | 0 | 473 | 1 | 0 |
| 2025 | Pro LigiOud-Heverlee Leuven | 40 | 3 | 0 | 3.538 | 4 | 0 |
| 2024 | Pro LigiOud-Heverlee Leuven | 20 | 2 | 1 | 1.445 | 1 | 0 |
| Toplam | 67 | 5 | 1 | 5.456 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Oud-Heverlee LeuvenŞu an#28
