ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Esdras Mendoza

Forma numarası
47
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Sudamericana · LFPB · LFPB

14Maç12 kez ilk 11
941Dakika
1Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.66
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 44 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M08.05.26 · Club Blooming 0 - 6 RB Bragantino · Puan 5.96.0M27.07.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 2 - 1 FC Universitario de Vinto · Puan 6.07.5M14.08.26 · FC Universitario de Vinto 0 - 1 CD Real Tomayapo · Puan 7.55.0M22.08.26 · The Strongest 4 - 3 FC Universitario de Vinto · Puan 5.09.0G26.08.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 0 Nacional Potosi · Puan 9.06.5M05.09.26 · Club ABB 2 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 6.56.8G14.09.26 · FC Universitario de Vinto 3 - 1 Independiente Petrolero · Puan 6.86.3B17.09.26 · Club Blooming 1 - 1 FC Universitario de Vinto · Puan 6.37.7M10.10.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 3 Real Oruro · Puan 7.75.9G18.10.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 1 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Carabobo FC 6.5, FC Universitario de Vinto 7.0, RB Bragantino 5.9, CD Gualberto Villarroel San Jose 6.0, CD Real Tomayapo 7.5, The Strongest 5.0, Nacional Potosi 9.0, Club ABB 6.5, Independiente Petrolero 6.8, Club Blooming 6.3, Real Oruro 7.7, CD San Antonio Bulo Bulo 5.9ort. 6.6801.05.26 · Carabobo FC 2 - 0 Club Blooming · 6.505.05.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 1 Club Blooming · 7.008.05.26 · Club Blooming 0 - 6 RB Bragantino · 5.927.07.26 · CD Gualberto Villarroel San Jose 2 - 1 FC Universitario de Vinto · 6.014.08.26 · FC Universitario de Vinto 0 - 1 CD Real Tomayapo · 7.522.08.26 · The Strongest 4 - 3 FC Universitario de Vinto · 5.026.08.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 0 Nacional Potosi · 9.005.09.26 · Club ABB 2 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.514.09.26 · FC Universitario de Vinto 3 - 1 Independiente Petrolero · 6.817.09.26 · Club Blooming 1 - 1 FC Universitario de Vinto · 6.310.10.26 · FC Universitario de Vinto 1 - 3 Real Oruro · 7.718.10.26 · FC Universitario de Vinto 2 - 1 CD San Antonio Bulo Bulo · 5.95.99.0

90 dakika başına profil18 maç · 1.298 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.82, Kilit pas 2.13, Çalım 1.83, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 3.55, Aldırdığı faul 2.71Şut: 1.82Kilit pas: 2.13Çalım: 1.83Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 3.55Aldırdığı faul: 2.71Şut1.82Kilit pas2.13Çalım1.83Pas isabeti83%Kazanılan ikili54%Top kazanma3.55Aldırdığı faul2.71
90 dakika başına profil
Şut1.82
Kilit pas2.13
Çalım1.83
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma3.55
Aldırdığı faul2.71
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBFC Universitario de Vinto2CD San Antonio Bulo Bulo1Sarı kart 1Kırmızı kart 190' İlk 115.9
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Real Oruro390' İlk 117.7
  • LFPBClub Blooming1FC Universitario de Vinto190' İlk 116.3
  • LFPBFC Universitario de Vinto3Independiente Petrolero186' İlk 116.8
  • LFPBClub ABB2FC Universitario de Vinto080' İlk 116.5
  • LFPBFC Universitario de Vinto2Nacional Potosi0Gol 145' İlk 119.0
  • LFPBThe Strongest4FC Universitario de Vinto3Sarı kart 178' İlk 115.0
  • LFPBFC Universitario de Vinto0CD Real Tomayapo187' İlk 117.5
  • LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose2FC Universitario de Vinto190' İlk 116.0
  • CONMEBOL SudamericanaClub Blooming0RB Bragantino675' İlk 115.9
  • LFPBFC Universitario de Vinto1Club Blooming145' Sonradan7.0
  • CONMEBOL SudamericanaCarabobo FC2Club Blooming021' İlk 116.5

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7408.08.25 · İlk 11: 90'13.08.25 · İlk 11: 83'24.11.25 · İlk 11: 90'08.12.25 · İlk 11: 90'11.12.25 · İlk 11: 90'14.12.25 · İlk 11: 87'12.04.26 · İlk 11: 45'17.04.26 · Sonradan: 19'01.05.26 · İlk 11: 21'05.05.26 · Sonradan: 45'08.05.26 · İlk 11: 75'27.07.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 87'22.08.26 · İlk 11: 78'26.08.26 · İlk 11: 45'05.09.26 · İlk 11: 80'14.09.26 · İlk 11: 86'17.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler18 maç · 1.298 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)20 (6)90 dk’da 1.82
  • Başarılı çalım23 / 57

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.13
  • Pas isabeti83%382 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme37 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele88 / 164
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 2.71

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaClub Blooming30011500
LFPBClub Blooming2009000
LFPBFC Universitario de Vinto91073621
2025CONMEBOL SudamericanaFC Universitario de Vinto1006610
LFPBFC Universitario de Vinto12101.02221
2024LFPBFC Universitario de Vinto17111.13331
Toplam44313.16283

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım