Fagiano Okayama FCOrta saha
Eiji Miyamoto
- Forma numarası
- 41
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2027J1 Ligi
9Maç7 kez ilk 11
674Dakika
0Gol
1Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.67
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
8.1B22.08.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 0 Tokyo Verdy · Puan 8.16.1M29.08.26 · Nagoya Grampus Eight 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 6.16.8G02.09.26 · JEF United Ichihara Chiba 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 6.86.1G06.09.26 · Fagiano Okayama FC 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima · Puan 6.17.5G13.09.26 · Urawa Reds 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 7.56.9M10.10.26 · Avispa Fukuoka 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 6.96.7M18.10.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 3 Vissel Kobe · Puan 6.7–G21.10.26 · Fagiano Okayama FC 2 - 0 Mito HollyHock5.9M25.10.26 · Kawasaki Frontale 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 5.95.9M31.10.26 · Fagiano Okayama FC 0 - 4 Tokyo · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil29 maç · 2.296 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.39 |
| Kilit pas | 1.35 |
| Çalım | 1.43 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Top kazanma | 3.39 |
| Aldırdığı faul | 1.81 |
Son maçları
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Tokyo456' İlk 115.9
- J1 LigiKawasaki Frontale2Fagiano Okayama FC155' İlk 115.9
- J1 LigiFagiano Okayama FC2Mito HollyHock090' İlk 11
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Vissel Kobe390' İlk 116.7
- J1 LigiAvispa Fukuoka2Fagiano Okayama FC145' Sonradan6.9
- J1 LigiUrawa Reds1Fagiano Okayama FC2Sarı kart 189' İlk 117.5
- J1 LigiFagiano Okayama FC3Sanfrecce Hiroshima2Sarı kart 124' Sonradan6.1
- J1 LigiJEF United Ichihara Chiba1Fagiano Okayama FC2Sarı kart 190' İlk 116.8
- J1 LigiNagoya Grampus Eight2Fagiano Okayama FC1Sarı kart 190' İlk 116.1
- J1 LigiFagiano Okayama FC0Tokyo Verdy090' İlk 118.1
- J1 LigiFagiano Okayama FC1V-Varen Nagasaki0AAsist 189' İlk 117.7
- J1 LigiCerezo Osaka2Fagiano Okayama FC167' İlk 116.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.296 dk
Hücum
- Şut (isabetli)15 (5)90 dk’da 1.39
- Başarılı çalım18 / 41
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 1.35
- Pas isabeti79%920 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 26
- Kazanılan ikili mücadele124 / 237
- Aldırdığı faul3590 dk’da 1.81
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | J1 LigiFagiano Okayama FC | 9 | 0 | 1 | 674 | 4 | 0 |
| 2026 | J1 LigiFagiano Okayama FC | 17 | 0 | 0 | 1.420 | 0 | 0 |
| 2025 | J1 LigiFagiano Okayama FC | 11 | 0 | 1 | 780 | 2 | 0 |
| J1 LigiAlbirex Niigata | 10 | 0 | 1 | 604 | 1 | 0 | |
| Toplam | 47 | 0 | 3 | 3.478 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Fagiano Okayama FCŞu an#41
- Albirex NiigataŞu an#8
