ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Edson Pereira

Forma numarası
96
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie B

17Maç8 kez ilk 11
867Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.94
Gol + asist0
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2M29.08.26 · Gremio Novorizontino 2 - 1 Sport Racife · Puan 6.27.9M06.09.26 · Ceara SC 2 - 1 Sport Racife · Puan 7.97.8G11.09.26 · Sport Racife 2 - 0 AA Ponte Preta · Puan 7.86.4M16.09.26 · Club de Regata Brasil 2 - 1 Sport Racife · Puan 6.46.9G19.09.26 · Sport Racife 2 - 1 Juventude · Puan 6.9–G02.10.26 · Athletic Club MG 1 - 2 Sport Racife6.8G07.10.26 · Sport Racife 2 - 1 São Bernardo FC · Puan 6.87.8B11.10.26 · Atletico Goianiense 1 - 1 Sport Racife · Puan 7.86.5M17.10.26 · Sport Racife 0 - 2 Fortaleza CE · Puan 6.56.2G24.10.26 · Sport Racife 2 - 1 Criciuma EC · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Athletic Club MG 6.5, Avai FC 7.4, America MG 8.0, Gremio Novorizontino 6.2, Ceara SC 7.9, AA Ponte Preta 7.8, Club de Regata Brasil 6.4, Juventude 6.9, São Bernardo FC 6.8, Atletico Goianiense 7.8, Fortaleza CE 6.5, Criciuma EC 6.2ort. 7.0311.06.26 · Sport Racife 1 - 1 Athletic Club MG · 6.520.08.26 · Avai FC 2 - 1 Sport Racife · 7.425.08.26 · Sport Racife 3 - 0 America MG · 8.029.08.26 · Gremio Novorizontino 2 - 1 Sport Racife · 6.206.09.26 · Ceara SC 2 - 1 Sport Racife · 7.911.09.26 · Sport Racife 2 - 0 AA Ponte Preta · 7.816.09.26 · Club de Regata Brasil 2 - 1 Sport Racife · 6.419.09.26 · Sport Racife 2 - 1 Juventude · 6.907.10.26 · Sport Racife 2 - 1 São Bernardo FC · 6.811.10.26 · Atletico Goianiense 1 - 1 Sport Racife · 7.817.10.26 · Sport Racife 0 - 2 Fortaleza CE · 6.524.10.26 · Sport Racife 2 - 1 Criciuma EC · 6.26.28.0

90 dakika başına profil16 maç · 822 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.61, Kilit pas 1.34, Çalım 1.43, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 5.57, Aldırdığı faul 1.96Şut: 1.61Kilit pas: 1.34Çalım: 1.43Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 5.57Aldırdığı faul: 1.96Şut1.61Kilit pas1.34Çalım1.43Pas isabeti83%Kazanılan ikili61%Top kazanma5.57Aldırdığı faul1.96
90 dakika başına profil
Şut1.61
Kilit pas1.34
Çalım1.43
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma5.57
Aldırdığı faul1.96
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Gol: 12025 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5206.09.25 · İlk 11: 90'16.09.25 · İlk 11: 56'05.10.25 · Sonradan: 31'18.05.26 · Sonradan: 14'24.05.26 · Sonradan: 3'31.05.26 · İlk 11: 90'11.06.26 · İlk 11: 45'18.07.26 · Sonradan: 9'20.08.26 · Sonradan: 47'25.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'16.09.26 · İlk 11: 66'19.09.26 · Sonradan: 35'02.10.26 · Sonradan: 1'07.10.26 · Sonradan: 31'11.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · Sonradan: 31'24.10.26 · Sonradan: 45'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 822 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (5)90 dk’da 1.61
  • Başarılı çalım7 / 16

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.34
  • Pas isabeti83%410 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme29 · 17
  • Kazanılan ikili mücadele54 / 88
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.96

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie BSport Racife170186720
2025Serie BAssociacao Ferroviaria de Esportes15111.12930
2024Serie CAssociacao Ferroviaria de Esportes1003400
Toplam33122.03050

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım