ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
VVV-VenloOrta saha

Edhy Zuliani

Forma numarası
7
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

10Maç10 kez ilk 11
839Dakika
4Gol
1Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.33
Gol + asist5
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.54

Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.3M07.08.26 · VVV-Venlo 3 - 4 Heracles Almelo · Puan 5.39.2G14.08.26 · NAC Breda 0 - 2 VVV-Venlo · Puan 9.26.4G23.08.26 · VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap · Puan 6.48.1G30.08.26 · VVV-Venlo 4 - 0 Emmen · Puan 8.16.8M04.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · Puan 6.88.6G11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Puan 8.66.8G18.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · Puan 6.86.5M26.09.26 · FC Volendam 3 - 2 VVV-Venlo · Puan 6.57.2G04.10.26 · VVV-Venlo 2 - 0 Roda JC Kerkrade · Puan 7.28.4G09.10.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 3 VVV-Venlo · Puan 8.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Nancy Lorraine 7.8, Stade Reims 6.4, Heracles Almelo 5.3, NAC Breda 9.2, De Graafschap 6.4, Emmen 8.1, Helmond Sport 6.8, TOP Oss 8.6, Jong FC Utrecht 6.8, FC Volendam 6.5, Roda JC Kerkrade 7.2, Jong Ajax Amsterdam 8.4ort. 7.2902.05.26 · Pau FC 1 - 3 Nancy Lorraine · 7.809.05.26 · Stade Reims 5 - 3 Pau FC · 6.407.08.26 · VVV-Venlo 3 - 4 Heracles Almelo · 5.314.08.26 · NAC Breda 0 - 2 VVV-Venlo · 9.223.08.26 · VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap · 6.430.08.26 · VVV-Venlo 4 - 0 Emmen · 8.104.09.26 · Helmond Sport 4 - 2 VVV-Venlo · 6.811.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 8.618.09.26 · Jong FC Utrecht 1 - 3 VVV-Venlo · 6.826.09.26 · FC Volendam 3 - 2 VVV-Venlo · 6.504.10.26 · VVV-Venlo 2 - 0 Roda JC Kerkrade · 7.209.10.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 3 VVV-Venlo · 8.48.49.2

90 dakika başına profil17 maç · 1.035 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.95, Kilit pas 2.41, Çalım 1.72, Pas isabeti 77%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 3.00, Aldırdığı faul 1.97Şut: 1.95Kilit pas: 2.41Çalım: 1.72Pas isabeti: 77%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 3.00Aldırdığı faul: 1.97Şut1.95Kilit pas2.41Çalım1.72Pas isabeti77%Kazanılan ikili44%Top kazanma3.00Aldırdığı faul1.97
90 dakika başına profil
Şut1.95
Kilit pas2.41
Çalım1.72
Pas isabeti77%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma3.00
Aldırdığı faul1.97
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0VVV-Venlo3Gol 178' İlk 118.4
  • Eerste DivisieVVV-Venlo2Roda JC Kerkrade0Sarı kart 172' İlk 117.2
  • Eerste DivisieFC Volendam3VVV-Venlo278' İlk 116.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1VVV-Venlo376' İlk 116.8
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3TOP Oss190' İlk 118.6
  • Eerste DivisieHelmond Sport4VVV-Venlo290' İlk 116.8
  • Eerste DivisieVVV-Venlo4Emmen0Gol 1Asist 1Sarı kart 190' İlk 118.1
  • Eerste DivisieVVV-Venlo2De Graafschap185' İlk 116.4
  • Eerste DivisieNAC Breda0VVV-Venlo22Gol 290' İlk 119.2
  • Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo4Sarı kart 190' İlk 115.3
  • Lig 2Stade Reims5Pau FC316' Sonradan6.4
  • Lig 2Pau FC1Nancy Lorraine366' İlk 117.8

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 4, Asist 12025 · Asist: 12026 · Gol: 42026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5524.10.25 · Sonradan: 22'28.10.25 · Sonradan: 35'03.11.25 · Sonradan: 9'08.11.25 · Sonradan: 33'06.12.25 · Sonradan: 35'12.12.25 · Sonradan: 13'16.01.26 · Sonradan: 23'24.04.26 · Sonradan: 10'02.05.26 · İlk 11: 66'09.05.26 · Sonradan: 16'07.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'23.08.26 · İlk 11: 85'30.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 76'26.09.26 · İlk 11: 78'04.10.26 · İlk 11: 72'09.10.26 · İlk 11: 78'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.035 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)15 (7)90 dk’da 1.95
  • Başarılı çalım15 / 42

Pas

  • Kilit pas2290 dk’da 2.41
  • Pas isabeti77%361 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme23 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 143
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.97

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieVVV-Venlo104183930
2025Lig 2Pau FC170148520
2024Coupe de FranceToulouse1001100
Lig 1Toulouse100800
Toplam29421.34350

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım