ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Santa FeDefans

E. Perlaza

Forma numarası
22
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Sudamericana

1Maç1 kez ilk 11
78Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist0
Maç başına dakika74
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M12.10.25 · Santa Fe 1 - 3 Llaneros FC Villavicencio · Puan 6.57.0B18.10.25 · Boyaca Chico 0 - 0 Santa Fe · Puan 7.06.0M26.10.25 · Santa Fe 0 - 1 Millonarios · Puan 6.06.8G14.11.25 · Santa Fe 1 - 0 Alianza Valledupar · Puan 6.86.6M20.11.25 · Atletico Bucaramanga 1 - 0 Santa Fe · Puan 6.64.2G23.11.25 · Santa Fe 3 - 0 Fortaleza CEIF · Puan 4.27.0M30.11.25 · Deportes Tolima 1 - 0 Santa Fe · Puan 7.07.0G04.12.25 · Fortaleza CEIF 1 - 2 Santa Fe · Puan 7.07.1B09.12.25 · Santa Fe 0 - 0 Atletico Bucaramanga · Puan 7.14.4B04.03.26 · Academia Puerto Cabello 0 - 0 Monagas SC · Puan 4.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Deportivo Pasto 6.2, Internacional de Bogota 7.3, Llaneros FC Villavicencio 6.5, Boyaca Chico 7.0, Millonarios 6.0, Alianza Valledupar 6.8, Atletico Bucaramanga 6.6, Fortaleza CEIF 4.2, Deportes Tolima 7.0, Fortaleza CEIF 7.0, Atletico Bucaramanga 7.1, Academia Puerto Cabello 4.4ort. 6.3421.09.25 · Deportivo Pasto 1 - 1 Santa Fe · 6.229.09.25 · Santa Fe 3 - 0 Internacional de Bogota · 7.312.10.25 · Santa Fe 1 - 3 Llaneros FC Villavicencio · 6.518.10.25 · Boyaca Chico 0 - 0 Santa Fe · 7.026.10.25 · Santa Fe 0 - 1 Millonarios · 6.014.11.25 · Santa Fe 1 - 0 Alianza Valledupar · 6.820.11.25 · Atletico Bucaramanga 1 - 0 Santa Fe · 6.623.11.25 · Santa Fe 3 - 0 Fortaleza CEIF · 4.230.11.25 · Deportes Tolima 1 - 0 Santa Fe · 7.004.12.25 · Fortaleza CEIF 1 - 2 Santa Fe · 7.009.12.25 · Santa Fe 0 - 0 Atletico Bucaramanga · 7.104.03.26 · Academia Puerto Cabello 0 - 0 Monagas SC · 4.44.47.3

90 dakika başına profil7 maç · 511 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.76, Pas isabeti 81%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 2.22, Aldırdığı faul 1.92Kilit pas: 1.76Pas isabeti: 81%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 2.22Aldırdığı faul: 1.92Kilit pas1.76Pas isabeti81%Kazanılan ikili56%Top kazanma2.22Aldırdığı faul1.92
90 dakika başına profil
Kilit pas1.76
Pas isabeti81%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma2.22
Aldırdığı faul1.92
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • CONMEBOL SudamericanaAcademia Puerto Cabello0Monagas SC02Sarı kart 2Kırmızı kart 178' İlk 114.4
  • Primera ASanta Fe0Atletico Bucaramanga090' İlk 117.1
  • Primera AFortaleza CEIF1Santa Fe290' İlk 117.0
  • Primera ADeportes Tolima1Santa Fe0Sarı kart 179' İlk 117.0
  • Primera ASanta Fe3Fortaleza CEIF02Sarı kart 2Kırmızı kart 151' İlk 114.2
  • Primera AAtletico Bucaramanga1Santa Fe045' İlk 116.6
  • Primera ASanta Fe1Alianza Valledupar0Sarı kart 178' İlk 116.8
  • Primera ASanta Fe0Millonarios1Sarı kart 145' İlk 116.0
  • Primera ABoyaca Chico0Santa Fe090' İlk 117.0
  • Primera ASanta Fe1Llaneros FC Villavicencio390' İlk 116.5
  • Primera ASanta Fe3Internacional de Bogota090' İlk 117.3
  • Primera ADeportivo Pasto1Santa Fe152' İlk 116.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 4; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 42025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7330.06.25 · İlk 11: 82'19.07.25 · İlk 11: 83'26.07.25 · İlk 11: 71'03.08.25 · İlk 11: 59'20.08.25 · İlk 11: 90'24.08.25 · İlk 11: 80'02.09.25 · İlk 11: 56'14.09.25 · İlk 11: 62'21.09.25 · İlk 11: 52'29.09.25 · İlk 11: 90'12.10.25 · İlk 11: 90'18.10.25 · İlk 11: 90'26.10.25 · İlk 11: 45'14.11.25 · İlk 11: 78'20.11.25 · İlk 11: 45'23.11.25 · İlk 11: 51'30.11.25 · İlk 11: 79'04.12.25 · İlk 11: 90'09.12.25 · İlk 11: 90'04.03.26 · İlk 11: 78'

Ayrıntılı istatistikler7 maç · 511 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım2 / 3

Pas

  • Kilit pas990 dk’da 1.76
  • Pas isabeti81%200 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele19 / 34
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.92

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaMonagas SC1007821
2025Copa LibertadoresSanta Fe20016600
Primera ASanta Fe32022.263181
2024Primera ASanta Fe44142.596150
Toplam79165.103352

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım