Casa Pia ACForvet
Evans Fabrice Maurin
- Forma numarası
- 17
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga Portugal
3Maç0 kez ilk 11
57Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.57
Gol + asist1
Maç başına dakika35
90 dakikada gol + asist0.26
Sayılar arşivimizdeki 40 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.4M20.03.26 · Stade Lavallois Mayenne FC 3 - 2 Grenoble Foot 38 · Puan 7.46.0B03.04.26 · Grenoble Foot 38 2 - 2 Clermont Foot · Puan 6.06.2B10.04.26 · En Avant Guingamp 1 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.27.3M17.04.26 · Montpellier 2 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 7.36.5B25.04.26 · Grenoble Foot 38 1 - 1 Le Mans · Puan 6.56.7G02.05.26 · USL Dunkerque 0 - 1 Grenoble Foot 38 · Puan 6.76.7G09.05.26 · Grenoble Foot 38 1 - 0 ES Troyes · Puan 6.76.0M12.09.26 · Casa Pia AC 1 - 4 Porto · Puan 6.06.3G20.09.26 · Estoril Praia 1 - 2 Casa Pia AC · Puan 6.3–M10.10.26 · Casa Pia AC 0 - 1 Santa Clara
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 615 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 3.23 |
| Kilit pas | 2.16 |
| Çalım | 1.89 |
| Pas isabeti | 75% |
| Kazanılan ikili | 52% |
| Aldırdığı faul | 2.54 |
Son maçları
- Liga PortugalCasa Pia AC0Santa Clara110' Sonradan
- Liga PortugalEstoril Praia1Casa Pia AC225' Sonradan6.3
- Liga PortugalCasa Pia AC1Porto422' Sonradan6.0
- Lig 2Grenoble Foot 381ES Troyes045' Sonradan6.7
- Lig 2USL Dunkerque0Grenoble Foot 38158' Sonradan6.7
- Lig 2Grenoble Foot 381Le Mans164' İlk 116.5
- Lig 2Montpellier2Grenoble Foot 38172' İlk 117.3
- Lig 2En Avant Guingamp1Grenoble Foot 38120' Sonradan6.2
- Lig 2Grenoble Foot 382Clermont Foot217' Sonradan6.0
- Lig 2Stade Lavallois Mayenne FC3Grenoble Foot 382Gol 112' Sonradan7.4
- Lig 2Grenoble Foot 380AS Saint-Étienne011' Sonradan
- Lig 2Rodez1Grenoble Foot 38090' İlk 115.9
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 615 dk
Hücum
- Şut (isabetli)10 (6)90 dk’da 3.23
- Başarılı çalım7 / 14
Pas
- Kilit pas890 dk’da 2.16
- Pas isabeti75%194 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme13 · 5
- Kazanılan ikili mücadele43 / 83
- Aldırdığı faul1390 dk’da 2.54
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga PortugalCasa Pia AC | 3 | 0 | 0 | 57 | 0 | 0 |
| 2025 | Lig 2Grenoble Foot 38 | 22 | 3 | 0 | 681 | 2 | 0 |
| 2024 | Süper LigGrasshopper | 15 | 1 | 1 | 744 | 5 | 0 |
| Toplam | 40 | 4 | 1 | 1.482 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- Casa Pia ACŞu an#17
- GrasshopperŞu an#20
- Grenoble Foot 38Şu an#20
