ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC EindhovenOrta saha

Dyon Dorenbosch

Forma numarası
6
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

10Maç10 kez ilk 11
871Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.99
Gol + asist1
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9M07.08.26 · Emmen 1 - 0 Roda JC Kerkrade · Puan 6.98.4G14.08.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 1 Helmond Sport · Puan 8.47.4G21.08.26 · FC Dordrecht 0 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 7.46.2B28.08.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 NAC Breda · Puan 6.26.9B06.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · Puan 6.97.2G12.09.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 7.27.0B18.09.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 0 Roda JC Kerkrade · Puan 7.06.5G26.09.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 Waalwijk · Puan 6.55.9M04.10.26 · VVV-Venlo 2 - 0 Roda JC Kerkrade · Puan 5.97.5B09.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Jong PSV Eindhoven · Puan 7.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: De Graafschap 6.9, Helmond Sport 6.2, Emmen 6.9, Helmond Sport 8.4, FC Dordrecht 7.4, NAC Breda 6.2, MVV Maastricht 6.9, Vitesse Arnhem 7.2, Jong Ajax Amsterdam 7.0, Waalwijk 6.5, VVV-Venlo 5.9, Jong PSV Eindhoven 7.5ort. 6.9203.04.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.924.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 6.207.08.26 · Emmen 1 - 0 Roda JC Kerkrade · 6.914.08.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 1 Helmond Sport · 8.421.08.26 · FC Dordrecht 0 - 1 Roda JC Kerkrade · 7.428.08.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 2 NAC Breda · 6.206.09.26 · MVV Maastricht 1 - 1 Roda JC Kerkrade · 6.912.09.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 Vitesse Arnhem · 7.218.09.26 · Jong Ajax Amsterdam 0 - 0 Roda JC Kerkrade · 7.026.09.26 · Roda JC Kerkrade 2 - 0 Waalwijk · 6.504.10.26 · VVV-Venlo 2 - 0 Roda JC Kerkrade · 5.909.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 1 Jong PSV Eindhoven · 7.57.58.4

90 dakika başına profil22 maç · 1.357 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.64, Kilit pas 1.75, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 3.80, Aldırdığı faul 1.74Şut: 1.64Kilit pas: 1.75Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 3.80Aldırdığı faul: 1.74Şut1.64Kilit pas1.75Pas isabeti82%Kazanılan ikili55%Top kazanma3.80Aldırdığı faul1.74
90 dakika başına profil
Şut1.64
Kilit pas1.75
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma3.80
Aldırdığı faul1.74
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade1Jong PSV Eindhoven190' İlk 117.5
  • Eerste DivisieVVV-Venlo2Roda JC Kerkrade0Sarı kart 161' İlk 115.9
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2Waalwijk090' İlk 116.5
  • Eerste DivisieJong Ajax Amsterdam0Roda JC Kerkrade0Sarı kart 190' İlk 117.0
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade1Vitesse Arnhem090' İlk 117.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht1Roda JC Kerkrade190' İlk 116.9
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2NAC Breda290' İlk 116.2
  • Eerste DivisieFC Dordrecht0Roda JC Kerkrade190' İlk 117.4
  • Eerste DivisieRoda JC Kerkrade2Helmond Sport1Asist 190' İlk 118.4
  • Eerste DivisieEmmen1Roda JC Kerkrade090' İlk 116.9
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport027' Sonradan6.2
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap261' İlk 116.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 1; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 22024 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6121.11.25 · İlk 11: 58'12.12.25 · Sonradan: 19'19.12.25 · Sonradan: 15'18.01.26 · Sonradan: 45'06.03.26 · Sonradan: 8'13.03.26 · Sonradan: 29'20.03.26 · Sonradan: 23'28.03.26 · İlk 11: 66'03.04.26 · İlk 11: 61'24.04.26 · Sonradan: 27'07.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'04.10.26 · İlk 11: 61'09.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.357 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (4)90 dk’da 1.64
  • Başarılı çalım3 / 13

Pas

  • Kilit pas1290 dk’da 1.75
  • Pas isabeti82%577 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme43 · 8
  • Kazanılan ikili mücadele98 / 179
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 1.74

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieRoda JC Kerkrade100187120
2025Eerste DivisieFC Eindhoven190089120
2024Eerste DivisieFC Eindhoven34212.78530
KNVB BekerFC Eindhoven1001500
Toplam64224.56270

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım