ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
De GraafschapOrta saha

Donny Warmerdam

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

11Maç11 kez ilk 11
971Dakika
3Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist3
Maç başına dakika87
90 dakikada gol + asist0.31

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · Puan 6.07.1G11.09.26 · Emmen 1 - 2 De Graafschap · Puan 7.16.7M20.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · Puan 6.77.2G27.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · Puan 7.26.2B03.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 6.27.7G09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 7.7–M19.10.26 · Jong Ajax Amsterdam 2 - 1 De Graafschap6.0B23.10.26 · De Graafschap 1 - 1 Waalwijk · Puan 6.05.8M27.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · Puan 5.88.4G30.10.26 · FC Volendam 1 - 2 De Graafschap · Puan 8.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong AZ Alkmaar 6.9, VVV-Venlo 7.9, Almere City FC 7.5, Heracles Almelo 6.0, Emmen 7.1, NAC Breda 6.7, FC Den Bosch 7.2, FC Eindhoven 6.2, Jong FC Utrecht 7.7, Waalwijk 6.0, Roda JC Kerkrade 5.8, FC Volendam 8.4ort. 6.9517.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar · 6.923.08.26 · VVV-Venlo 2 - 1 De Graafschap · 7.929.08.26 · De Graafschap 1 - 4 Almere City FC · 7.504.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · 6.011.09.26 · Emmen 1 - 2 De Graafschap · 7.120.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · 6.727.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · 7.203.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.209.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 7.723.10.26 · De Graafschap 1 - 1 Waalwijk · 6.027.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · 5.830.10.26 · FC Volendam 1 - 2 De Graafschap · 8.48.4

90 dakika başına profil11 maç · 971 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.29, Kilit pas 1.64, Çalım 1.17, Pas isabeti 89%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 3.70, Aldırdığı faul 1.02Şut: 1.29Kilit pas: 1.64Çalım: 1.17Pas isabeti: 89%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 3.70Aldırdığı faul: 1.02Şut1.29Kilit pas1.64Çalım1.17Pas isabeti89%Kazanılan ikili53%Top kazanma3.70Aldırdığı faul1.02
90 dakika başına profil
Şut1.29
Kilit pas1.64
Çalım1.17
Pas isabeti89%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma3.70
Aldırdığı faul1.02
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 5, Asist 4; 2026: Gol 3, Asist 02024 · Gol: 52024 · Asist: 42026 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8619.04.25 · İlk 11: 85'28.04.25 · İlk 11: 90'02.05.25 · Sonradan: 45'09.05.25 · İlk 11: 90'13.05.25 · İlk 11: 90'17.05.25 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'17.08.26 · İlk 11: 86'23.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 90'11.09.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 80'03.10.26 · İlk 11: 85'09.10.26 · İlk 11: 90'19.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 79'27.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 971 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)9 (7)90 dk’da 1.29
  • Başarılı çalım7 / 9

Pas

  • Kilit pas890 dk’da 1.64
  • Pas isabeti89%515 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme24 · 5
  • Kazanılan ikili mücadele45 / 85
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.02

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieDe Graafschap113097130
2024Eerste DivisieDe Graafschap36532.57970
EredivisieDe Graafschap20018010
KNVB BekerDe Graafschap30119510
Toplam52843.925120

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım