Heracles AlmeloOrta saha
Djevencio van der Kust
- Forma numarası
- 5
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Eerste Divisie
11Maç10 kez ilk 11
962Dakika
1Gol
3Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.73
Gol + asist3
Maç başına dakika89
90 dakikada gol + asist0.30
Sayılar arşivimizdeki 54 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.0G14.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch · Puan 7.08.2G24.08.26 · Jong FC Utrecht 1 - 6 Heracles Almelo · Puan 8.28.0G30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Puan 8.07.0G04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap · Puan 7.07.7G11.09.26 · Heracles Almelo 3 - 2 Jong AZ Alkmaar · Puan 7.76.9M18.09.26 · Almere City FC 1 - 0 Heracles Almelo · Puan 6.97.5G26.09.26 · Heracles Almelo 2 - 0 Vitesse Arnhem · Puan 7.510.0B02.10.26 · Helmond Sport 2 - 2 Heracles Almelo · Puan 10.08.0G09.10.26 · Heracles Almelo 3 - 0 Waalwijk · Puan 8.07.0G02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Puan 7.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 1.766 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.83 |
| Kilit pas | 2.30 |
| Çalım | 1.29 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 4.25 |
| Aldırdığı faul | 1.27 |
Son maçları
- Eerste DivisieHeracles Almelo2TOP Oss090' İlk 117.0
- Eerste DivisieHeracles Almelo3Waalwijk090' İlk 118.0
- Eerste DivisieHelmond Sport2Heracles Almelo2AAsist 190' İlk 1110.0
- Eerste DivisieHeracles Almelo2Vitesse Arnhem090' İlk 117.5
- Eerste DivisieAlmere City FC1Heracles Almelo090' İlk 116.9
- Eerste DivisieHeracles Almelo3Jong AZ Alkmaar290' İlk 117.7
- Eerste DivisieHeracles Almelo5De Graafschap084' İlk 117.0
- Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo3Gol 189' İlk 118.0
- Eerste DivisieJong FC Utrecht1Heracles Almelo6AAsist 190' İlk 118.2
- Eerste DivisieHeracles Almelo3FC Den Bosch290' İlk 117.0
- Eerste DivisieVVV-Venlo3Heracles Almelo4AAsist 169' Sonradan6.8
- EredivisieHeracles Almelo1Groningen290' İlk 116.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.766 dk
Hücum
- Şut (isabetli)13 (3)90 dk’da 1.83
- Başarılı çalım12 / 24
Pas
- Kilit pas2790 dk’da 2.30
- Pas isabeti82%799 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme47 · 24
- Kazanılan ikili mücadele88 / 181
- Aldırdığı faul1490 dk’da 1.27
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Eerste DivisieHeracles Almelo | 11 | 1 | 3 | 962 | 0 | 0 |
| 2025 | EredivisieHeracles Almelo | 21 | 0 | 2 | 1.218 | 2 | 0 |
| KNVB BekerHeracles Almelo | 2 | 0 | 1 | 33 | 0 | 0 | |
| 2024 | EredivisieSparta Rotterdam | 13 | 0 | 0 | 927 | 3 | 1 |
| KNVB BekerSparta Rotterdam | 1 | 0 | 0 | 120 | 0 | 0 | |
| Pro LigiK Beerschot VA | 6 | 0 | 0 | 339 | 0 | 0 | |
| Toplam | 54 | 1 | 6 | 3.599 | 5 | 1 | |
Kulüpler
- Heracles AlmeloŞu an#5
- Sparta RotterdamŞu an#5
- K Beerschot VAŞu an#11
