CD EvertonDefans
Diego Oyarzún
- Forma numarası
- 24
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Primera Division
20Maç20 kez ilk 11
1.799Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist1
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.10
Sayılar arşivimizdeki 72 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.6B28.07.26 · CD Union La Calera 1 - 1 CD Everton · Puan 6.66.1M01.08.26 · CD Everton 3 - 4 CD Colo Colo · Puan 6.17.6G08.08.26 · CD Huachipato 1 - 4 CD Everton · Puan 7.66.4G25.08.26 · CD Everton 3 - 1 Universidad de Concepción · Puan 6.46.9G30.08.26 · Deportes Limache 0 - 3 CD Everton · Puan 6.96.5M06.09.26 · CD Everton 0 - 1 CD Universidad Catolica · Puan 6.56.8G12.09.26 · Deportivo Noublense 1 - 3 CD Everton · Puan 6.86.6G11.10.26 · CD Everton 3 - 2 CD La Serena · Puan 6.66.1M27.10.26 · Universidad de Chile 4 - 1 CD Everton · Puan 6.16.4B01.11.26 · CD Cobresal 2 - 2 CD Everton · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 2.249 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 0.67 |
| Çalım | 0.33 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 62% |
| Top kazanma | 2.93 |
| Aldırdığı faul | 1.00 |
Son maçları
- Primera DivisionCD Cobresal2CD Everton290' İlk 116.4
- Primera DivisionUniversidad de Chile4CD Everton190' İlk 116.1
- Primera DivisionCD Everton3CD La Serena290' İlk 116.6
- Primera DivisionDeportivo Noublense1CD Everton390' İlk 116.8
- Primera DivisionCD Everton0CD Universidad Catolica190' İlk 116.5
- Primera DivisionDeportes Limache0CD Everton390' İlk 116.9
- Primera DivisionCD Everton3Universidad de Concepción190' İlk 116.4
- Primera DivisionCD Huachipato1CD Everton4AAsist 190' İlk 117.6
- Primera DivisionCD Everton3CD Colo Colo490' İlk 116.1
- Primera DivisionCD Union La Calera1CD Everton190' İlk 116.6
- Primera DivisionO´Higgins FC2CD Everton390' İlk 116.0
- Primera DivisionCD Everton1Coquimbo Unido190' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 2.249 dk
Hücum
- Şut (isabetli)5 (0)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım1 / 1
Pas
- Kilit pas490 dk’da 0.67
- Pas isabeti80%843 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme18 · 23
- Kazanılan ikili mücadele86 / 139
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.00
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Primera DivisionCD Everton | 20 | 0 | 1 | 1.799 | 1 | 0 |
| 2025 | CONMEBOL SudamericanaCD Everton | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Primera DivisionCD Everton | 22 | 0 | 0 | 1.804 | 2 | 0 | |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaCD Everton | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Primera DivisionCD Everton | 27 | 0 | 1 | 2.316 | 9 | 2 | |
| Toplam | 71 | 0 | 2 | 6.099 | 12 | 2 | |
Kulüpler
- CD EvertonŞu an#24
