Preston North EndForvet
Delano Burgzorg
- Forma numarası
- 37
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship
10Maç5 kez ilk 11
576Dakika
0Gol
2Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.19
Gol + asist1
Maç başına dakika49
90 dakikada gol + asist0.18
Sayılar arşivimizdeki 97 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M01.09.26 · Preston North End 1 - 3 Bristol City · Puan 6.37.1G05.09.26 · Preston North End 2 - 1 Blackburn Rovers · Puan 7.16.1M08.09.26 · Watford 2 - 1 Preston North End · Puan 6.15.9M12.09.26 · Preston North End 0 - 1 Lincoln City · Puan 5.96.2M10.10.26 · Preston North End 0 - 1 Millwall · Puan 6.26.3M13.10.26 · Birmingham 4 - 0 Preston North End · Puan 6.36.1M17.10.26 · Wrexham 4 - 1 Preston North End · Puan 6.16.0B24.10.26 · Preston North End 1 - 1 West Bromwich Albion · Puan 6.05.9M31.10.26 · Stoke City 2 - 0 Preston North End · Puan 5.96.0G07.11.26 · Preston North End 1 - 0 Southampton · Puan 6.0
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 1.647 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.52 |
| Kilit pas | 2.18 |
| Pas isabeti | 82% |
| Kazanılan ikili | 45% |
| Top kazanma | 1.93 |
| Aldırdığı faul | 2.81 |
Son maçları
- ChampionshipPreston North End1Southampton020' Sonradan6.0
- ChampionshipStoke City2Preston North End063' İlk 115.9
- ChampionshipPreston North End1West Bromwich Albion190' İlk 116.0
- ChampionshipWrexham4Preston North End121' Sonradan6.1
- ChampionshipBirmingham4Preston North End066' Sonradan6.3
- ChampionshipPreston North End0Millwall131' Sonradan6.2
- ChampionshipPreston North End0Lincoln City126' Sonradan5.9
- ChampionshipWatford2Preston North End124' Sonradan6.1
- ChampionshipPreston North End2Blackburn Rovers1AAsist 1Sarı kart 159' İlk 117.1
- ChampionshipPreston North End1Bristol City390' İlk 116.3
- ChampionshipCharlton Athletic1Preston North End090' İlk 115.7
- ChampionshipPreston North End1Wolverhampton Wanderers3AAsist 190' İlk 117.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 1.647 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (10)90 dk’da 2.52
- Başarılı çalım8 / 29
Pas
- Kilit pas2190 dk’da 2.18
- Pas isabeti82%310 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme9 · 4
- Kazanılan ikili mücadele58 / 129
- Aldırdığı faul2790 dk’da 2.81
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipPreston North End | 10 | 0 | 2 | 576 | 1 | 0 |
| 2025 | ChampionshipBristol City | 15 | 1 | 1 | 547 | 4 | 0 |
| ChampionshipMiddlesbrough | 25 | 2 | 2 | 1.100 | 1 | 0 | |
| FA CupBristol City | 1 | 0 | 0 | 61 | 0 | 0 | |
| FA CupMiddlesbrough | 1 | 0 | 0 | 27 | 1 | 0 | |
| 2024 | ChampionshipMiddlesbrough | 42 | 5 | 2 | 2.201 | 2 | 0 |
| Toplam | 94 | 8 | 7 | 4.512 | 9 | 0 | |
Kulüpler
- Preston North EndŞu an#37
- MiddlesbroughŞu an#10
- Bristol CityŞu an#11
